Tržby produktu Rylock stouply o 100%

Společnost Betafence objevila novou strategii boje proti rostoucím cenám oceli.

Generální manažer anglické pobočky společnosti Betafence Kevin Voli se svitky ocelových tyčí v továrně v Sheffieldu.
„Naše tržby vzrostly minulý rok o 100%. Farmáři a obchodníci pozitivně reagovali na náš nový přístup.“
Betafence je největším výrobcem drátů i ve Spojeném království. Díky prodeji Rylock plotu, ostnatého drátu a pletiva tržby prudce vzrostly o více než 100%, protože firma zvýšila produkci na začátku ledna - o tři měsíce dříve než obvykle.
Tento nový směr postupu společnosti Betafence zna-mená, že můžeme nabízet referenční výrobek na trhu oplocení pro zemědělství Rylock za nejkonkurenčnější možnou cenu na trhu.
Sortiment produktu Rylock je vyroben ze 100% britské oceli v továrně Betafence v Sheffieldu. Každý den od nového roku Betafence vyrábí a dodává okolo 100 tun výrobků Rylock Green a Rylock One svým obchodníkům ve Spojeném Království a v Irsku. To zajišťuje, že dodávky jsou farmářům a dodavatelům k dispozici ještě před začátkem sezóny, což zajišťuje nejkonkurenčnější ceny.
Tradičně jsou ve Spojeném Království nejvyšší tržby z prodeje zvířat od března do června, ale posledních 5 let se tento vrchol poptávky shodoval s velkým nárůstem výrobních nákladů ocelových tyčí, které jsou základem drátěného oplocení. Toto zvýšení nákladů může mít dopad na maloobchodní ceny oplocení, které narůstají o 30% v období od ledna do června.
James Timlin, Betafence Sales Manager v Spojeném Království, řekl: „Změnili jsme konfiguraci produkce, takže jsme schopni dodat Rylock před nárůstem nákladů na ocelové tyče, což má řetězový efekt na ceny našich produktů.“
"Zatím tam byl dobrý posun. Naše tržby se zvýšily o více než 100% oproti loňskému roku. Zemědělci a obchodníci reagovali pozitivně na náš nový přístup. Zjistili jsme, že chtějí kupovat britský výrobek a jsou ochotni to udělat před sezónou."
Generální manažer anglické pobočky společnosti Betafence Kevin Voli řekl: "Za posledních pět let se vrchol zemědělské sezony se shodoval s vrcholem cen oceli ve Velké Británii. To je způsobeno zvýšenou poptávkou po oceli, kterou pohánění celosvětový stavební trh. Rozhodli jsme se řešit problémy časování. Výrobu jsme přesunuli na dřívější období, tím jsme podpořili obchodníky, aby se naše předsezónní strategie produktu Rylock opravdu vyplatila."
Poznámky pro editory:
Jedinečný sortiment výrobků Rylock společnosti Betafence vyroben ze 100% britské oceli vznikl v továrně Betafence v Sheffieldu v hrabství Yorkshire, která zaměstnává 275 lidí a kde jsou zemědělské výrobky z drátu vyráběny po více než 75 let.
Betafence nedávno zdůraznil dlouhověkost svých značek s 20-letou záruku na Rylock zelené a 10-letou záruku na Rylock One.
Tržby produktu Rylock stouply o 100% Adresa : http://ploty-betafence.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: Ploty, Betafence, oplocení domů, ploty, pletivo, sloupky, sítě, oplocení domů
Uloženo: 22.02.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde