Rotační laser je skvělá investice

Špičková technologie


Rotační lasery vysílají okem viditelný laserový paprsek červené nebo zelené barvy, který je však většinou dobře viditelný pouze v interiérech. V exteriéru je vhodné používat přijímač laserového paprsku (detektor), který bývá nedílnou součástí standardní sestavy. Některé přijímače jsou dokonce multifunkční a pracují zároveň i jako dálkové ovládání.

Rotační laser může pracovat denně


Využití stavebních laserů je velmi široké a rozmanité. Dá se dokonce napsat, že neexistuje měřická úloha, při které by nemohlo být laserové zařízení použito. Jednoduchý příklad: při zakládání stavby se prostřednictvím rotačního laseru realizuje vodorovná (nebo i skloněná) rovina při úvodní přípravě terénu. Rotační laser lze poté využít i při přesném srovnávání podkladních vrstev před betonáží základové desky nebo základových roštů. Velkou výhodou pak je to, že je rotační laser možné využít i pro kontrolu roviny při betonáži, aniž by jej bylo nutné přestavovat.

Jak rotační laser vybírat


Při výběru jakéhokoliv rotačního laseru postupujte s rozmyslem. Vždy se nechejte informovat o přesnosti přístroje, jeho odolnosti (označení IP - mimochodem maximální odolnost je IP68) a také nezapomeňte na dostupnost servisu. Každý ztracený den zapříčiněný nekvalitní podporou vás bude stát nemálo finančních prostředků.
Rotační laser je skvělá investice Adresa : http://www.mikrofyn.cz/rotacni-lasery/
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: rotační laser, stavební laser, nivelační laser
Uloženo: 22.02.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde