Recenze firmy ART-IZOL

Reagujeme na recenzi stavební firmy ART-IZOL Brno, uvedenou s datumem 25.7.2009, u níž pisatel neuvedl své jméno. Máme za to, že se jedná o pomlouvačnou recenzi, a proto se kritik bojí pod ní podepsat. Je otázkou, jak s firmou jednal on sám.
Naše vlastní zkušenost s uvedenou firmou je zcela opačná, než pisatel z 25.7.2009 uvádí. Od uzavírání smluv o dílo, až po dokončení zakázky na generální opravu střech 3 obytných domů v celkové výměře přesahující 1500m2, jsme neměli žádný problém spočívající ve špatné komunikaci s vedením, či pracovníky firmy. Problémy, které se v průběhu prací vyskytly, jsme průběžně řešili nejen s majitelem firmy, ale i s řadovými pracovníky. Nikdy jsme se nesetkali s jakýmkoliv náznakem hrubosti, či odmítání jednání. Majitel firmy byl vždy dostupný jak na e-mailu, tak i telefonicky a když bylo potřeba, vždy přijel ze svého sídla v Brně k posouzení problému na stavbu do Prahy. Týdně se konaly pravidelně kontrolní dny, na kterých byl vždy přítomen.
Jsme si vědomi, že kvalitu provedeného díla posoudí až čas. To je však normální u všech stavebních prací. Nyní 2 měsíce po jejich dokončení je vše OK. Na provedené práce nám firma poskytla smluvní záruční dobu 5 let. Na základě získaných zkušeností můžeme firmu ART-IZOL doporučit.

V Praze – Čakovicích dne 2.8.2010

Jiří Dlouhý – místopředseda BD ZPA Čakovice, Bělomlýnská 809, 196 00 Praha 9
Vlastimil Hofman a Karel Chvála – předsedové výborů domovních samospráv BD

Recenze firmy ART-IZOL Adresa : http://www.art-izol.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: střechy, hydroizolace střech, zateplování, klempířské práce
Uloženo: 05.10.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde