Nástroje na ohraňovací lisy – TOOLSCZ

TOOLSCZ se v poslední době úspěšně propracovalo na čelní místo v oblasti prodeje nástrojů na ohraňovací lisy. Naše snaha nabídnout klientům kvalitní služby a produkty za zajímavé ceny je odměněna rostoucím počtem spokojených zákazníků.
Našimi hlavními přednostmi je široká škála nabízeného sortimentu, velmi rychlá dostupnost a v neposlední řadě také zajímavé ceny pro zákazníka. TOOLSCZ je schopna nabídnout nástroje pro naprostou většinu ohraňovacích lisů prodávaných v CŘ.
V ČR prodáváme produkty špičkových italských výrobců EURAM a ROLLERI. Výrobce EURAM působí v oblasti výroby a prodeje nástrojů na ohraňovací lisy již několik desetiletí a svoje produkty nabízí ve více jak 60ti zemích po celém světě. ROLLERI se zaměřuje na výrobu a prodej vysoce kvalitních HIGH-TECH nástrojů na ohraňovací lisy. Obrovskou výhodou tohoto výrobce je nabídka nástrojů pro všechny známé výrobce ohraňovacích lisů jako je Amada, Trumpf, Beyeler, Gasparini, LVD, Colgar, Bistronic, Durma, Baykal a další.
Našim zákazníkům se snažíme nabídnout kromě přijatelných cen také dodržení krátkých dodacích termínů, které jsou často hlavním kritériem při výběru dodavatele poptávaných nástrojů. Většinu standardních nástrojů jsme schopni doručit k zákazníkovi do 1 týdne od objednávky. Výrobci, které v ČR zastupujeme, jsou schopni vyrobit našim zákazníkům i speciální nástroje dle zadaných požadavků. Dodací doba těchto speciálů se pohybuje kolem 6 týdnů od objednávky.
Chcete-li vyzkoušet naše služby a produkty, kontaktujte naše obchodní oddělení.
Prezentaci naši firmy najdete na www.toolscz.cz
Vyzkoušejte i vy naše služby a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.

Nástroje na ohraňovací lisy – TOOLSCZ Adresa : http://www.toolscz.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství, výroba
Klíčová slova: Nástroje, ohraňování, lisy, plech, tváření, plechotváření, ohýbání
Uloženo: 09.05.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde