Levné vysokozdvižné vozíky

Naše firma se zabývá prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných a paletovacích vozíků Komatsu,HC forklift®, terénních vozíků Desta, Mast a další techniky již od svého vzniku v roce 1997. Původní firma byla založena jako servisní organizace, tenkrát ještě především pro značky Desta a Balkancar, které byly v té době nejrozšířenější jak v České, tak Slovenské republice. Postupem času si požadavky zákazníků vynutily rozšíření nabídky o kvalitnější produkty, a to především díky přítomnosti těžkého průmyslu v sídle původní firmy. Tyto stupňující se nároky na kvalitu produktů a rychlost servisních zásahů vedly ke spolupráci s dovozcem manipulační techniky Komatsu, která je známa především díky své spolehlivosti v těch nejtěžších provozech. Tato spolupráce pokračovala až do konce roku 2006. Jako nejlepší z dealerů této techniky v regionu Moravy a Slezska, s výborným servisním zázemím, jsme se stali v roce 2007 přímým dovozcem manipulační techniky Komatsu pro celou ČR a SR. Zároveň pro tyto účely zakládáme firmu v Praze, která využívá veškerého potencionálu a zkušeností firmy původní, nyní již s působností po celé ČR a SR.

Zajišťujeme servis a pronájem VZV (až do nosnosti 10 t !!!) po celém území ČR. Firma zajišťuje záruční i pozáruční servis manipulační techniky Komatsu a HC forklift® mobilními dílnami s dobou příjezdu do 24 hodin od nahlášení požadavku. Generální opravy a větší servisní činnosti, které se nedají realizovat u zákazníka pak firma provádí dílensky. Vzhledem k historii naší firmy Vám můžeme nabídnout servis i jiných značek manipulační techniky, protože naši dodavatelé náhradních dílů pocházejí z celé Evropy. V současné době využívají našich služeb majitelé manipulační techniky Komatsu, Desta, Balkancar, Caterpillar, Hyundai, Yale, Combilift, Helli, Jungheinrich, Hyster, Linde, HC forklift® a další. Při sepsání servisní smlouvy lze dohodnout individuální podmínky servisu, přímo šité na míru zákazníkovi. Firma vlastní certifikát ISO 9001 : 2000

Veškeré možnosti dodávek, pronájmů, oprav a dalších požadavků můžete probrat s našimi obchodními poradci, kteří Vás rádi navštíví a najdou s Vámi společné řešení Vašich požadavků.
Levné vysokozdvižné vozíky Adresa : http://www.levnevoziky.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství, výroba
Klíčová slova: vysokozdvižný vozík, vysokozdvižné vozíky, bazar, servis, pronájem, nízkozdvižný
Uloženo: 15.04.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: 2

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde