Dianthe - společenské a plesové šaty

Milé dámy, vážení zákazníci, salon Đianthē a jeho společenské šaty jsou pro vás na trhu již od roku 2005. Bude tomu již 5 let, co se nám úspěšně daří Vás oblékat na výjimečné společenské události. Co je důkazem našeho rostoucího úspěchu? Pravidelně se k nám vracíte a přivádíte stále nové a nové zákaznice! Vážíme si toho a Vaši důvěru ještě pěknou řádku let nemíníme zklamat.

„Největší výběr v Praze“ – to je motto, které chceme neustále naplňovat. Jako specializovaný obchod pro společenské šaty, plesové šaty, kostýmky a společenské doplňky si ani nemůžeme dovolit zařadit se mezi ostatní obchůdky s nabídkou pár kousků šatů.

Nejsme pouze obchodníkem. Vystupujeme také jako fashion agentura v oblasti společenské módy. Šaty navrhujeme a pečlivě připravujeme jejich výrobu ve spolupráci s ověřenými zahraničními výrobci. Kvalitu si hlídáme. Originalitu vyžadujeme.

A jelikož jsme zároveň obchodem, s Vámi zákazníky jsme v přímém kontaktu a dobře si uvědomujeme, že jste pro nás vždy ti jedineční. Jednotlivé společenské šaty značky Đianthē navrhujeme a necháváme vyrábět v limitovaných sériích.

Přijďte se přesvědčit. Věříme, že si ze širokého výběru elegantních i sexy společenkých šatů zvolíte ty pravé.

Přejeme Vám, aby krásné společenské šaty značky Đianthē vytvoříly ve spojení s Vaší osobností harmonii sebevědomé elegance a Vaší přirozené krásy.

Dianthe - společenské a plesové šaty Adresa : http://www.dianthe.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: společenské šaty, plesové šaty, kostýmky a společenské doplňky
Uloženo: 24.11.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde