Práce v zahraničí na portále Nazkušenou.

Práve v zahraničíPokud hledáte bližší informace o práci v zahraničí nebo studium v zahraničí, jednou z nejlepších informačních zdrojů je portál Nazkušenou.cz. Najdete zde desítky článků jak si najít práci v zahraničí, ve kterých zemích jsou jaké pracovní podmínky, co si musíte vyřídit před odjezdem a další stovky užitečných informací. Vše si můžete jednoduše vyhledávat buď to podle země, jazyka nebo podle druhu práce. Vše je jednoduše uspořádáno a jednotlivé kategorie jsou velmi přehledné.

Portál Nazkušenou.cz je také šikovně propojený se stránkou na Facebooku, takže se můžete jednoduše stát jeho fanouškem. Pokud hledáte práci v zahraničí, jsou pro vás stránky Nazkušenou.cz ideálním zdrojem informace.

Forum Nazkušenou.czSoučástí stránek je také rozsáhlé fórum, které je denně aktualizované a ve kterém mohou sami uživatele zadávat poptávky a nabídky na práci v zahraničí. Můžete si tak jednoduše jako au-pair najít svoji rodinu nebo vámi vybranou práci v konkrétní zemi.

DiskuzeVýhodou jsou také rozsáhlé diskuze pod jednotlivými články, které témata dobře obohacují postřehy jednotlivých čtenářů. Doporučuji tedy portál Nazkušenou.cz jako kvalitní zdroj informací, v případě že plánujete vyrazit za hranice za prací nebo studiem.
Práce v zahraničí na portále Nazkušenou. Adresa : http://www.nazkusenou.cz/
Kategorie: Práce, výdělek
Klíčová slova: práce v zahraničí, studium v zahraničí, práce v anglii, nazkusenou.cz
Uloženo: 30.03.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde