Nemusíte být webmaster !

Vše je pro Vás připraveno !

Svůj affiliate web můžete obsluhovat odkudkoli na světě, není nutné instalovat žádný pomocný software či cokoliv konfigurovat. Stačí jen internetový prohlížeč.

Nepotřebujete žádné speciální znalosti výpočetní techniky, program je určen opravdu pro každého.

Nemusíte být webmaster - vše je pro Vás připraveno ! Dostanete od nás přesně takový affiliate web, který vidíte na http://rychle-penize-do-dlane.jakvydelat.net/ . Nebo si vyberete z množství jiných, zajímavých šablon. Web máte po registraci kompletní, můžete vydělávat hned .

Z prodeje v jednotlivých affiliate e-shopech na Vašem affiliate webu dostanete provize z nákupu na Váš účet. Doporučíte nás podle návodu a vyděláte další peníze. Nic neprogramuje, vše je pro Vás nachystáno !

S potěšením Vám také oznamujeme, že v těchto dnech byla dokončena inovace a rekonstrukce serveru. Nové změny nastaly zejména v administrativním prostředí affiliate webů. Maximálně jsme zjednodušili správu webu.

Jednoduché nástroje pro administraci webu nyní zvládne každý, i běžný uživatel počítače ! Dokončuje se překlad stránek do slovenštiny a přidání slovenských e-shopů do portfolia affiliate webů GlobalAffiliate.eu. Zároveň intenzivně pracujeme na podobném projektu, co se týče Polska ( překlad do polštiny a polské e-shopy ). Dále se připravují Německo, Rakousko, Maďarsko.....

Další, připravované možnosti příjmů ( exlusívní a přitom zcela pasivní ), Vás mohou překvapit. Těmito projekty se několikanásobně zvýší možnosti výdělků uživatelů affiliate webů.

Nepropásněte příležitost a BUĎTE MEZI PRVNÍMI, kteří budou těžit z této supervýhody !

Nemusíte být webmaster ! Adresa : http://rychle-penize-do-dlane.jakvydelat.net/
Kategorie: Práce, výdělek
Klíčová slova: příleřitost, brigáda, práce, internet, na doma, GlobalAffiliate.eu, peníze
Uloženo: 27.03.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde