Web-Recenze


Počí­tačové hry

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?OFP Kalhi TEAM - Oficiální stránky editačního studia věnujícího se hře <b>Operace Flashpoint</b>.

Bojkotujeme StarForce - Slyšeli jste někdy o nechvalně proslulé protikopírovací ochraně StarForce? Jestli ne, tak buďte rádi.

Online hry zdrama - Online hry zdarma jen a jen pro vás!

GoodGame.sk - "Naším cieľom je prezentovať hry laickej verejnosti ako slušnú a inteligentnú zábavu, pri ktorej sa mladí ľudia neuzatvárajú do seba, ale naopak, sú nútení komunikovať a spolupracovať okolitými ľ

CDH.cz - Česká Databáze Her - Hry na PC - CDH.cz je česká databáze her obsahující více než 10 000 her z celého světa. Hry můžete hodnotit, prohlížet si informace o nich či napsat komentář ke hře.

FreeBee - Špičkové hry zadarmo - flash online nebo offline. Každý den je publikováno mnoho nových her. FreeBee je součástí sítě FREEBEE NETWORK.

German Truck Simulator - Pro všechny příznivce truckových simulátorů je tu nová hra z dílny českého studia German Truck Simulator . German Truck Simulator navazuje na svého populárního předchůdce pojmenovaného Euro Truck Sim

Taneční podložky - V eshopu www.supernakup.com můžete zakoupit taneční podložky. Možná jste o tom již něco slyšeli a možná že ještě ne. O co vlastně jde? Jak už název napovídá, jedná se herní doplněk k taneční hře.

Ben 10 hry - Hledáte stále nové hry! Je tu nový hrdina, který zachraňuje svět a o kterém byl natočen film, seriál a nyní přichází i Ben 10 hry.

WoWall - Fanweb hry World of Warcraft - WoWall je portál o hře World of Warcraft. Na WoWallu najdete vše potřebné.

Počítačové hry – CentrumHer.eu - Počítačové hry jsou tady už opravdu dlouho a mnohé se změnilo. Hry jsou více přívětivé pro uživatele a také se blíží k realitě. Grafická stránka se stále vyvíjí a nacházejí se nové možnosti, jak tyto

nAdibAn - Online strategická hra zdarma. Hrajete proti mhoho dalším hrácům, stavíte vlastní vesnice, bojujete o moc na ostrově, vesnice nebo suroviny.

Kronika Tomb Raider - Tomb Raider 9, Tomb Raider Underworld a mnoho materiálu na všechny díly série Tomb Raider. Neoficiální český web o hře Tomb Raider, v hlavní roli Lara Croft.

hrajte přes net - myslíte si že velmi dobře ovládáte hry? tak se přijďte poměřit s ostatními ...

BEST WOW SERVER - Co dodat, chtel bych Vým všem za sebe prědstavit nedavno spuštěný a mnou oběvený WOW server.

nethry.net - online hry zdarma - zahrejte si online hry zdarma. naleznete zde řadu online her rozdělených dokategorií (akční, karetní,logické, oddechovky, plošinovky, sportovní, střílečky azávodní hry).

Hry, černá magie a satanismus - Tato stránka se snaží pobavit nejen skvělými hrami, ale také zábavnými videy a nahrávkami.Kromě jiného však nabízí také umění černé magie, satanismu i woodoo.Navíc se zabývá i odkazy na stažení her a

Vše o Trackmanii - Je něco, co nevíte o světově nejpopulárnější FREE závodní hře Trackmania, která se dá hrát i

GTA4 | Grand Theft Auto IV - GTA4-nejočekávanější hra roku 2007.

Oblíkačky, oblíkačky pro dívky - Online oblíkačky zdarma. Stránky specializující se na oblékací hry pro dívky. Na webu najdete výběr nejlepší flash hry s oblečením a oblékáním. Odpočiňte si a pomožte obléknout princeznu, slečnu či na

Mythology - Stránky o zajímavé hře Age of Mythology

Game spojka - Game spojka- Váš online magazín o PC hrách. Vše kolem sérií GTA a NFS. Dále také o hrách mafia, City Life atd.

PC hry ke stažení zdarma, cheaty do her - Počítačové hry ke stažení, a cheaty do různých her.

Pajasims.estranky.cz - Vše o the sims2 najdete na www.pajasims.estranky.cz.

Cheatuj.info - hacky a cheaty - Freeware cheaty, hacky, aimbot, pb, speed, FOV, Bash pre počítačový hry. Download pro hry Counter strike, Call of duty, Diablo, FEAR, World of Warcraft a mnoho dalších.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162