Web-Recenze


Počí­tačové hry

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?GoGames.cz - Nový herní portál. Obsahuje Online hry, superhry, farmářské hry, dětské hry, hry pro dívky, prostě hry zdarma.

Psychogames - Herní portál který dává hráči vše co potřebuje

Hry zdarma - Hry zdarma rozdělené do kategorií, jako například: Akční, Brutální, Pro dívky, Erotické, Logické, Oddechové, Skákačky, Sportovní, Strategie, Závodní. Hry jsou zcela zdarma. Zahraj si.

games-hry - Nekončící svět zábavy, každý den nové online flashové hry a zadarmo.

Online hry - www.gametube.eu - Herný portál www.gametube.eu poskytuje svojim užívateľom online hry zadarmo.

Online hry se zápisem skóre - Na serveru Webgamesy.cz si můžeš zapařit super online hry se zápisem skóre! Dále je možné hrát týdenní turnaje o trofeje, komentovat hry, kecat přímo při hraní s ostatními a další!

Naučte se tančit – doma - Nedávno jsme si domů pořídili XBOX 360 se systémem Kinect a já jsem začal zjišťovat, jestli neexistuje hra, která mojí dceru naučí tančit.

FunGames - Online hry zdarma! Garance 5 nových online her denně! Přijďte si zahrát z více jak 200 online her přehledně roztřízených do 13 kategorií! Každá hra umístěná na našem webu má originální český popisek a

Project Securis - Projekt Securis je unikátní projekt na česko-slovenské scéně WoW serverů. Pokud vás již nebaví klasické blizz/high realmy a chcete zkusit server, který opravdu vystupuje z řady, přijďte se podívat.

www.firstlevel.sk - Your gaming shop - Pravidelne aktualizovaný obchod s hernými novinkami a herným príslušenstvom. Xbox360, PS3, PS2, PSP, Wii, DS.

Online hry zdarma na webu xsvet.cz - XSVET.cz to je web, na němž naleznete mnoho online her zdarma, animovaná videa a sms bránu.

Flash hry zdarma - Zahrajte si online hry přímo ve Vašem prohlížeči. Na výběr máte celou řadu kategorií. Nemusíte nic stahovat ani instalovat. Prostě zapni hru a hrej. Příjemnou zábavu.

MFsoft WoW FANTASY WORLD - MFsoft je česko-slovenský herní World of Warcraft server, pro více informací čtěte celý článek...

Snake++ / ajax / canvas - Snake v multiplayerovej web verzii.

Krásný bílý úsměv - Chcete-li mít krásné bílé zuby a nestydět se za svůj úsměv? Toužíte-li po perfektním úsměvu a na první pohled zdravý chrup? Pak můžete vyzkoušet některou z osvědčených metod bělení zubů.

Superhry a online hry na Goplay - Snažili jste se už také najít na internetu opravdu zajímavý herní portál, který nabízí online hry? Přijdou vám všechny obyčejné, nijaké, ničím nezajímavé?

GameSource.cz – jak dělat online hry s h - GameSource je novým herním portálem s online hrami. Naleznete zde několik desítek kategorií, mezi kterými nechybí například Klasické hry, kde naleznete tituly jako Diablo, Warcraft, Contra nebo Doom

Mario, nejlepší hra všech dob - Vybral jsem si tuhle hru, protože mě nejvíce bavila a také sem na ní vyrůstal.

inhry - online hry zdarma - Nejlepší online hry ve Vašem internetovém prohlížeči zdarma bez instalace! Spousta kategorií, her a zábavy jen pro Vás.

Minecraft - Váš herní svět - Minecraft-x-game pojďte si i vy postavit k nám váš vysněný domeček!Minecraft-x-game váš kostkovaný svět!IP: 93.91.240.148:27493

Cheaty na minecraft - Na těchto stránkách najdetete cheaty na minecraft a to jak na singleplayer tak i multiplayer můžete si zde stáhnout i samotný Minecraft a najdete zde i ty nejlepší české Minecraft servery

Hryprotebe.cz - superhry a hry online - Zahrajte si na našem webu superhry a hry online zdrama bez instalace. Naše superhry pro dívky i kluky, 1001 hry a onlinovky, to je herní centrum pro každého.

Lageon.cz -online webová strategická hra - Lageon.cz je originální česká online strategická webová hra pro více hráčů. Tuto hru můžete hrát naprosto bezplatně ve svém webovém prohlížeči. Online hra Lageon je RPG hra situovaná do prostředí star

Jak si vybrat tu správnou herní novinku? - Ideální hra pro vás nebo vaše děti

Největší český herní web Free Games Max - Největší herní web Free Games Max přichází do Česka v češtině.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162