Web-Recenze


Počí­tačové hry

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?To nejlepší z online her - Užijte si skvělé online hry, díky kterým dnes opravdu nepůjdete spát! Chytlavé tituly, co se prostě neodmítají.

Webhry.eu - seznam online her - Užijte si skvělé online hry, díky kterým dnes opravdu nepůjdete spát! Chytlavé tituly, co se prostě neodmítají. Tak přesně tohle najdete na webhry.eu.

Tanky a letadla v živě v boji - Hra WarThurner je ukázkou soubojů letadel a tanků s období druhé světové války.Zapojit se může každý po bezplatné registraci.

Tanky a letadla živě v boji - Hra WarThurner je ukázkou soubojů letadel a tanků s období druhé světové války. Zapojit se může každý po bezplatné registraci.

Automaty na hraní - Hrajte a vyhrajte na automatech online pro zábavu. Registrujte se zde pouze do ověřených kasín.

Smetiště starých DOS her - Web pro všechny se slabostí na staré DOS a Win95 hry.

Game web - good game online zdarma - Good game – nejlepší online hry na internetu zdarma. Hrejte bez nutnosti stahování nejlepší pecky internetu.

HRY PRO NEJMENŠÍ - Hry pro nejmenší - tato stránka obsahuje několik tisíc her online a hlavně zdarma.

Top free games - Freeware hry ke stažení. Akční, arkády, adventury, logické a další. Vše v nostalgickém balení. Hratelnost, atmosféra a herní retrozážitek zaručeny.

Disko klub v online světě - Moderní doba nabízí téměř neomezené možnosti relaxace. Pokud zrovna nepatříte k vášnivým milovníkům adrenalinu, je tu pro vás velká výzva v podobě nespočitatelného množství online her.

Herniště.cz - magazín o web hrách - Znáte ty chvíle, kdy se nudíte? Pokud ano, jste na tom jako my. Proto vznikl herní svět herniště.cz, kde najdete hry online, které je možné hrát zdarma.

Super-hry.eu - váš online herní svět - Náš web super-hry.eu se zaměřuje na návody, tipy a triky na všechny online hry. U každé hry najdete popis hry a taky návod jak začít. Přijďte si zahrát k nám ;)

Online hry o ceny - Navštivte internetové stránky www.skóruj.cz a zahrajte si stovky zajímavých online her nebo se zůčastněte soutěže o zajímavé ceny.

Online hra Big Farm - Populární hra Big Farm online a zdarma

Sudoku online - Hrajte sudoku zdarma a online. Na výběr je 6 obtížností s možností vytištění a řešitel sudoku.

Šachy proti počítači - Přijďte si k nám zahrát šachy proti počítači. Garantujeme zábavu na celé hodiny.

Největší český herní web Free Games Max - Největší herní web Free Games Max přichází do Česka v češtině.

Word Of Tanks - Sme klan v hre word of tanks prímame hráčov a sme skvelý tým tak sa pridajte.

Strategické hry na PC - Náš web je zameraný na strategické hry na pc. Nájdete tu recenzie, návody, videá a ďalšie zaujímavé informácie, ktoré hľadáte.

Internetový a kamenný obchod Hry Kuma - Patříte mezi hráče kteří hrají PC hry? Dokážete u své herní konzole strávit hodiny času? Objevte internetový a kamenný obchod Hry Kuma, který se specializuje na prodej her.

Plushry - online hry - Hraní online her a her zdarma. Velké množství kvalitních her ​​s možností hrát is přáteli

Goodgame Empire: online strategie zdarma - V online multiplayer hře Goodgame Empire se stanete pánem středověkého hradu a vaším úkolem je vybudovat si mocné impérium. Pojďte si s námi zahrát.

Jak si progamer vydělává peníze - Krátký článek o tom, jak si jako hráč můžeš přivydělat nějakou tu korunku, ba dokonce se touto činností i živit. Více na tomto webu.

Goodgame Mafia - oblíbená online hra kterou hraje již 18 milionů hráčů. Staň se kmotrem a ovládni celé město

Jak si vybrat tu správnou herní novinku? - Ideální hra pro vás nebo vaše děti

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162