Web-Recenze


Počítačové hry

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?To nejlepší z online her - Užijte si skvělé online hry, díky kterým dnes opravdu nepůjdete spát! Chytlavé tituly, co se prostě neodmítají.

Webhry.eu - seznam online her - Užijte si skvělé online hry, díky kterým dnes opravdu nepůjdete spát! Chytlavé tituly, co se prostě neodmítají. Tak přesně tohle najdete na webhry.eu.

Tanky a letadla v živě v boji - Hra WarThurner je ukázkou soubojů letadel a tanků s období druhé světové války.Zapojit se může každý po bezplatné registraci.

Tanky a letadla živě v boji - Hra WarThurner je ukázkou soubojů letadel a tanků s období druhé světové války. Zapojit se může každý po bezplatné registraci.

Automaty na hraní - Hrajte a vyhrajte na automatech online pro zábavu. Registrujte se zde pouze do ověřených kasín.

Smetiště starých DOS her - Web pro všechny se slabostí na staré DOS a Win95 hry.

Game web - good game online zdarma - Good game – nejlepší online hry na internetu zdarma. Hrejte bez nutnosti stahování nejlepší pecky internetu.

HRY PRO NEJMENŠÍ - Hry pro nejmenší - tato stránka obsahuje několik tisíc her online a hlavně zdarma.

Top free games - Freeware hry ke stažení. Akční, arkády, adventury, logické a další. Vše v nostalgickém balení. Hratelnost, atmosféra a herní retrozážitek zaručeny.

Disko klub v online světě - Moderní doba nabízí téměř neomezené možnosti relaxace. Pokud zrovna nepatříte k vášnivým milovníkům adrenalinu, je tu pro vás velká výzva v podobě nespočitatelného množství online her.

Herniště.cz - magazín o web hrách - Znáte ty chvíle, kdy se nudíte? Pokud ano, jste na tom jako my. Proto vznikl herní svět herniště.cz, kde najdete hry online, které je možné hrát zdarma.

Super-hry.eu - váš online herní svět - Náš web super-hry.eu se zaměřuje na návody, tipy a triky na všechny online hry. U každé hry najdete popis hry a taky návod jak začít. Přijďte si zahrát k nám ;)

Online hry o ceny - Navštivte internetové stránky www.skóruj.cz a zahrajte si stovky zajímavých online her nebo se zůčastněte soutěže o zajímavé ceny.

Online hra Big Farm - Populární hra Big Farm online a zdarma

Sudoku online - Hrajte sudoku zdarma a online. Na výběr je 6 obtížností s možností vytištění a řešitel sudoku.

Šachy proti počítači - Přijďte si k nám zahrát šachy proti počítači. Garantujeme zábavu na celé hodiny.

Největší český herní web Free Games Max - Největší herní web Free Games Max přichází do Česka v češtině.

Word Of Tanks - Sme klan v hre word of tanks prímame hráčov a sme skvelý tým tak sa pridajte.

Strategické hry na PC - Náš web je zameraný na strategické hry na pc. Nájdete tu recenzie, návody, videá a ďalšie zaujímavé informácie, ktoré hľadáte.

Internetový a kamenný obchod Hry Kuma - Patříte mezi hráče kteří hrají PC hry? Dokážete u své herní konzole strávit hodiny času? Objevte internetový a kamenný obchod Hry Kuma, který se specializuje na prodej her.

Plushry - online hry - Hraní online her a her zdarma. Velké množství kvalitních her ​​s možností hrát is přáteli

Goodgame Empire: online strategie zdarma - V online multiplayer hře Goodgame Empire se stanete pánem středověkého hradu a vaším úkolem je vybudovat si mocné impérium. Pojďte si s námi zahrát.

Jak si progamer vydělává peníze - Krátký článek o tom, jak si jako hráč můžeš přivydělat nějakou tu korunku, ba dokonce se touto činností i živit. Více na tomto webu.

Goodgame Mafia - oblíbená online hra kterou hraje již 18 milionů hráčů. Staň se kmotrem a ovládni celé město

Jak si vybrat tu správnou herní novinku? - Ideální hra pro vás nebo vaše děti

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde