Servis PC a notebooků, správa a instalac

Servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, služby kopírovacího centra a fotosběrny, prodej výpočetní techniky, již přes 20 let v Brně Kohoutovicích. Jsme certifikovaným servisem i prodejcem produktů společností Microsoft, Dell, Eset, Lenovo, Apple a mnoha dalších.
Jak servis u nás vypadá?

Kontaktujete nás a my zhodnotíme, zda je možno opravu provést u Vás, nebo je vhodné zařízení přivézt k nám.Při servisu u Vás technik provede diagnostiku závady a opraví ji.
Když to není možné, tak zařízení odveze k nám na provozovnu.Pokud přijedete rovnou na naši provozovnu tak si s Vámi popovídáme o dané závadě či problému. Když je to možné, tak opravu provedeme na počkání, pokud ne, tak nám tu zařízení necháte. U zařízení provedeme diagnostiku a odhalíme závadu. Zároveň zkontrolujeme i ostatní komponenty a součásti zařízení, zda jsou v pořádku.Po diagnostice zařízení opravíme, vyčistíme od prachu a vyměníme teplovodivé směsi pod chladiči. Pokud by předpokládaná oprava překročila předem dohodnutou cenu, nebo by se měla nepřiměřeně protáhnout díky nedostupnosti dílu, tak Vás kontaktujeme, abychom se domluvili na dalším postupu.
Servis PC a notebooků, správa a instalac Adresa : http://www.stofcom.cz/
Kategorie: Počí­tače
Klíčová slova: Servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, služby kopírovacího
Uloženo: 25.11.2019
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: 4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde