Stránky Jana Brunclíka

Dobrý den, rád bych vám představil poněkud mladý projekt, který se zrodil v hlavě Jana Brunclíka. Napadlo mně , zjednostit a uvěřejnit stré zápisky, které jsem získal při studium na škole.
Tyto stránky se nezabývají pouze vírou, jak by si mohl kdekdo myslet, ale snaží se obsáhnout větší množství oborl, které jsem postupně prošel a které mi v hlavě ještě zůstali.

A proč píšu o víře ?
K víře jsem se dostal , jako slepý člověk k houslím. Začalo to zpočátku tak, že jsem ve školce, kdy jsem byl ještě malé dítě, tajně poslouchal hodiny, které vyučovala starší katolická učitelka. Tajně jsem se skrýval pod oknem, aby o mně nevěděla, ale pokaždé, když jsem se skryl, věděla o mně. Trvalo mi mnoho let, než jsem přišel, jak to celou dobu dělala.

Postupně jak jsem moudřel, jsem se k víře vrátil a vě věku kolem 22 let mně Ježíš zasáhl, skrze neznámého člověka, přímo do srdce. Dostal jsem veliký hlad po vědění, které jsem tehdy vůbec neznal a stále mi cosi nutilo, abych jej následoval.
Zpočátku jsem nechtěl nic mít s vírou společného, ale jak jsem pomaličku studoval, začal jsem se rapidně měnit. Nejen mojhe chování se mněnilo, ale především moje přemýšlení, které té v době spíše připomínalo více dítě, než dospělého člověka.

Po několika letech jsem se nechal pokřít, to bylo v době, kdy jsem plně přijal Ježíše Krista do svého života a odevzdal jsem svůj život pro něj.

Ano, je to evangelium a já jsem štastný, že mohu žít s JK a denně plnit jeho příkazy.


Stránky Jana Brunclíka Adresa : http://linuxdrak.pilsfree.cz
Kategorie: Počí­tače
Klíčová slova: linuxdrak,víra,psychologie,didaktika,počítače,programování,spasení
Uloženo: 31.12.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde