Web-Recenze


Peníze, finance

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W  X Y Z ?37 typů financování i Půjčky pro všechny - Dům, kde klientům poskytneme bankovní podmínky. Úrok od 6,7% ročně! HYPOTÉKY, PŮJČKY, podnikatelské ÚVĚRY, ODDLUŽENÍ – VYPLÁCENÍ EXEKUCÍ a zástav- ZPĚTNÝ LEASING, KONSOLIDACE, PŘEÚVĚROVÁNÍ půjček, oka

Půjčky pro klienty s nízkým příjmem - V dnešní době sehnat rychlou a kvalitní půjčku je velmi těžké zvlášť pro ty kteří nemohou doložit svůj měsíční příjem. Na tento aspekt mysleli nebankovní společnosti.

Rychlé půjčky na lyžařské vybavení - Blíží se zimní sezóna a to je pro většinu z nás nejvyšší čas vytáhnout lyžařské vybavení. Najednou člověk zjistí, že lyže již dosloužily a je potřeba koupit nové.

SMS pôžičky - Vybavenie a získanie peňazí od nás je veľmi jednoduché a v istom ohľade sa vám to môže zdať až príliš ľahké. Našimi prioritami, ktorých sa držíme dodnes, sú služby ako kvalitné, tak aj rýchle. SMS pôž

SMS pôžička - Spoľahlivá SMS pôžička od nadnárodnej spoločnosti Ferratum s možnosťou odoslania peňazí na Váš bankový účet v ten istý deň.

Rýchle pôžičky - Expresné pôžičky a úvery bez registra prostredníctvom internetu, alebo sms.

Reference úspěšného oddlužení - V tomto článku Vám nabídneme osudy lidí, kteří se rozhodli svou finanční situaci řešit, a využili oddlužení.

Půjčky bez doložení příjmu - Život umí být nevyzpytatelný a často Vás přivede do situace, kdy se ocitnete bez dostatku finančních prostředků. Může se Vám například porouchat pračka či elektrický sporák nebo se mohou vyskytnout ji

Nebankovní půjčky ve finanční tísni - I v Novém roce jsou tací z vás co potřebují nutně finanční pomoc. Boj s finanční tísní je pro každého velmi těžká životní situace a ne každý se s ní dokáže vyrovnat.

Velmi rychlé krátkodobé půjčky. - Potřebujete menší finanční obnos bez složitého vyřizování? U bank jste nepochodili, protože jste nesplnili jejich náročná kriteria na žadatel o půjčku.

Investiční spoření - Investiční spoření je kombinace dvou produktu - rizikového pojištění a investování. Při sjednávání pojištění je tak potřeba zvážit, jaký je Váš postoj k riziku, jak dlouho budete investovat.

Spoření pro děti - Rodiče mnohdy chtějí svým dětem naspořit peníze. Stavební spoření nepatří mezi vhodné produkty – obzvlášť pokud jsou děti ještě malé a peníze jim rodiče chtějí předat v dospělosti.

Spoření na důchod - Pro finanční zajištění ve stáří je nutné investovat 10 % svého pravidelného příjmu. Tyto prostředky je dobré rozložit do různých finančních nástrojů pro rozprostření finančního rizika.

Spoření ve zlatě - Jedině zlato ještě nikdy v dějinách lidstva nezbankrotovalo. Naproti tomu všechny papírové měny odešly bez výjimky do propadliště dějin. Zlato dokáže ochránit uložené prostředky proti inflaci.

Hypotéka - K financování nemovitosti musí mnozí využít hypoteční úvěr. Hypoteční úvěr patří k nejstarším druhům bankovních úvěrů. Pro schválení hypotéky potřebujete odhad nemovitosti, která bude sloužit k zajišt

Půjčky ve finanční tísni - Potřebujete si půjčit jenže máte problém doložit svůj příjem?

Půjčky bez omezení pro každého - V bance vám zamítli žádost o půjčku, ale vy potřebujete nutně peníze.

Základní fakta o akciích - Když si koupíte akcie, stanete vlastníkem společnosti. Společnost je kolektivním majetkem všech akcionářů. Každá akcie dává držiteli právo získat část zisků a majetku společnosti.

Proč investovat do akcií - Akcie je jeden ze způsobu, jak zúročit finanční prostředky a vytvořit finanční kapitál pro investora. Drtivá většina lidí zapojena do prodeje svého času za peníze.

Jak investovat do akcií - Jak investovat do akcií? Jak vybrat akcie do portfolia? Tento krátký kurz Vám poskytne konkrétní odpovědi na tyto obtížné otázky.

Diverzifikace portfolia - Diverzifikace portfolia - je investováni peněz do různých typů cenných papírů. Různé aktiva reagují různě na změny vnějších podmínek.

Dva různé přístupy k výběru akcií - Existují dva různé přístupy k investování do akcií. První přístup je založen na ocenění akcií a společností (strategie hodnoty). Odlišný přístup k investování do akcií používají tzv. růstové investory

Pojištění odpovědnosti - Online sjednání pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání, odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou v občanském životě. Rychlé a výhodné srovnán

Povinné ručení srovnání - Srovnání povinného ručení v naší kalkulačce online vám usnadní rozhodování jaké povinné ručení si pro své vozidlo zvolit.Provádíme srovnání jak pro auta, tak motocykly či vozidla k podnikání.S námi na

Provident bezhotovostní půjčka - Každý se může dostat do situace, kdy bude potřebovat půjčit peníze a banka mu neschválí úvěr. Co dělat v takové situaci?

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde