Výdělek přes internet - Práce na doma

Konec účtů za internetové připojení.

Vydělejte si jen zato, že máte internet. Několik minut denně u PC a o účet je postaráno !

Mnoho lidí tvrdí, to nefunguje, to přeci nejde ! Jenže tyto lidi to nikdy nezkusili, neznají nikoho, kdo se tím zabývá, tak proč jsou tou svojí myšlenkou, tak přesvědčeni. Tuto stránku jsem vytvořil pro Vás, aby jste si pomohli po finanční stránce a aby jsem tu skupinu " nevěřících " přesvědčil, že takováto forma výdělku existuje a opravdu funguje.

Buďte si jistí, že kdyby to nemělo smysl, tak to určitě nedělám a netrávím čas tvorbou webstránek tohoto typu.

Existuje více společností, které platí za čtení reklamních emailů a za klikání na reklamy jejich klientů. Některé jsou seriózní, jiné ne. Na této stránce se dozvíte o těch, které už jsou odzkoušené a spolehlivě platí na Slovensko i do Čech.

Vydělávání na internetu funguje prostřednictvím klikání na reklamy, ale i dalšími způsoby. Většinou stačí kliknout na link a počkat určitý čas, který se na stránce odpočítává (max. 30 sekund) a máte vyděláno. Hodnota každého odkazu závisí na firmě, může to být od 1 až do 5 amerických centů (0,01$ - 0,05$).

V každé firmě musíte dosáhnout takzvaný ,,Pazour” nebo "Withdraw", to znamená, že jen určitou částku Vám vyplatí. Většinou když platí více za jeden odkaz, mají i větší ,,payout” Většina firem platí přes takzvané internetové peněženky Alertpay nebo PayPal (bližší informace v sekci ,,Internetové peněženky”).

Aby jste z tohoto vydělávání opravdu něco měli, je nutné registrovat se do více společností. Tedy pokuď máte čas na klikání.Kolik vydělám ?

Tato otázka je rozhodující pro všechny, kteří se rozhodnou vydělat si pomocí internetové reklamy. Spočítejme si to:

Řekněme, že se zaregistrujete na 10 klikaček. V každé kliknete denně na 10 reklam (některé jich mají daleko víc), za každou reklamu obdržíte 0,01$. Když to všechno spočítáme 10 x 10 x 0,01 = 1 dolar denně. Nic moc.

No dejme tomu, že o tomto způsobu výdělku povíte svým 10 kamarádům, kteří se zaregistrují pod Vás. Jestli i oni budou poctivě klikat na reklamy, Vaše příjmy se zvýší 10-ti násobně*.

To znamená, že Vy vyděláte 10 dolarů denně, což znamená měsíčně 300 dolarů! Když to převedeme na slovenské koruny, je to pěkných 6900 Sk (300 x 23 - aktuální kurz).

* v případě, že společnosti nabízejí 100% bonus za kliky referralu, takových společností je asi 90%!!!

V případě, že nemáte webovou stránku ani jinou možnost propagování, doporučujeme koupit si referrali u jednotlivých společností. Buď si odklikáte nebo zaplatíte cca. 10 dolarů a získáte stanovený počet volných referralu ( ti kteří se pod nikoho neregistrovali ). Když se k tomu přidá vlastní klikání, konto půjde směrem nahoru omnoho rychleji !

Pro ty, které úvodní slova nepřesvědčili o tom, že se dají na internetu vydělat skutečné peníze, doporučuji položit si otázku: Proč bych potom dělal tuto www-stránku ???

Aby jste z tohoto vydělávání měli co největší zisk, je nutné zaregistrovat se na více klikaček. Teda jestli máte čas na klikání. Jestliže čas nemáte, doporučuji registrovat se jen do těch nejlepších, které jsou uveřejněné v TOP společností na tomto webu.
Výdělek přes internet - Práce na doma Adresa : http://vydelek-pres-internet.snadno.eu/
Kategorie: Pení­ze, finance
Klíčová slova: penize,vydelek,prace,
Uloženo: 05.08.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.5
Hodnocení webu: 2.5

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde