Bojujete neustále s penězi a účty?

O co jde?
Projekt Chytrá příležitost je spotřebitelská síť, která se zaměřuje na snižování nákladů. Máte tak možnost ušetřit jak na běžných nákupech, tak na pravidelných výdajích spojených s chodem domácnosti. Vše je navíc zdarma, takže za zkoušku opravdu nic nedáte.
Jak to funguje?
Je to jednoduché. Chytrá příležitost vychází z jednoduché myšlenky, že čím více spotřebitelů se spojí, tím lepší cenu je možné u velkých firem nabízejících služby, které v určité míře využívá každý z nás, vyjednat. Řada společností je v současné době ochotná nabídnout zajímavé slevy, pokud se spojí více spotřebitelů, kteří budou jimi nabízené produkty využívat. A právě ve spojení sil většího množství spotřebitelů spočívá naše síla.
Využívat výhody Chytré příležitosti může úplně každý! Je to navíc velice jednoduché. Stačí na webu vyplnit své poštovní směrovací číslo, e-mailovou adresu a zvolit služby, u kterých chcete snížit své výdaje. My pro vás pak vyjednáme co nejvýhodnější cenu a podmínky pro poskytování služby či prodej zboží. Nabídku Vám následně zašleme na Váš e-mail.
Vše je navíc zcela zdarma a nezávazné. Poté, co obdržíte konkrétní nabídku, se můžete zcela svobodně rozhodnout, zda ji využijete či nikoliv. V případě, že se pro nabídku, která pro Vás byla vyjednána rozhodnete, stačí jen vyplnit formulář a odeslat nám jej zpět. Vše ostatní již zařídíme za Vás, nemusíte tudíž nikam chodit ani nic vyřizovat!
Zaujalo Vás to?
Pak Vás zcela jistě potěší, že Chytrá příležitost nabízí i další možnost, jak ušetřit a snížit své náklady. Máte totiž možnost získat zpět část Vaší útraty ve více než 380 obchodech, které s námi spolupracují. Stačí se zaregistrovat na webu Chytrá příležitost, vybrat si svůj oblíbený obchod a nakoupit zboží. Z každého nákupu Vám vrátíme část peněz!
Bojujete neustále s penězi a účty? Adresa : http://www.chytraprilezitost.cz/
Kategorie: Peníze, finance
Klíčová slova: peníze, úspora, snižování nákladů, cashback
Uloženo: 10.03.2018
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde