Kosmetika Oriflame

Stránky věnované švédské přírodní kosmetice Oriflame.

V nabídce je široká škála kosmetických přípravků jako je tělová kosmetika, pleťová kosmetika, kosmetika pro děti, kosmetika pro muže, vůně a parfémy, kosmetické doplňky, dekorativní kosmetika, nehtová kosmetika, vlasová kosmetika, přípravky na opalování a další.

Můžete si prohlédnout aktuální katalog, nebo přímo vyhledávat dle kódů, názvů atd. Můžete využít poradny "Beauty Club" kosmetiky Oriflame, kde najdete zkušenosti s výrobky, tipy a triky týkající se líčení a používání všech řad kosmetiky.

Můžete se zapojit do soutěží Oriflame, podívat se na online Oriflame vysílání, nebo si domluvit schůzku - ráda Vám nabídnu možnosti, které firma Oriflame přináší. Můžete se zaregistrovat jako kosmetický poradce Oriflame, a nakupovat se slevou 30%, dostávat dárečky a sdílet maximum výhod registrace. Připojte se k nám a začněte naplno využívat Svět Plný Výhod :)

V rámci firmy Oriflame podporujeme Nadaci Terezy Maxové - Oriflame dětem. I Vy můžete pomoci zakoupením nadačních výrobků.

Osobně Vám ráda poradím s výběrem kosmetiky a doplňků. Je důležité používat přírodní kosmetiku, ještě důležitější však, je používat ji správně.
Kosmetika Oriflame Adresa : http://oriflame.mydigest.net/
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: oriflame, kosmetika, zdarma, soutěže, parfémy, katalog, slevy
Uloženo: 19.06.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde