E-shop pro ženy - dámské oblečení.

E-shop pro ženy, které hledají originální, pohodlné a kvalitní dámské oblečení. V e-shopu jsou přehledně uspořádané kategorie různého malovaného zboží – dámského i dětského. Nabídka není omezená pouze na malovaná trička, ale obsahuje i šaty, mikiny, tuniky a jiné typy oděvů. Oblečení je v nabídce v běžných i nadměrných velikostech

Pro ženy, které si chtějí vyzkoušet samostatnou tvorbu je v nabídce obchodu bohatý výběr akrylátových barev na textil a jednobarevného textilu vhodného pro aplikaci obrázků. Jednobarevný textil je díky své přijatelné ceně využitelný také jako domácí oblečení.

V obchodě si vyberou i ženy s náročnějšími požadavky zejména mezi pletenými oděvy svetry, kabátky a kostýmy paní Kubešové, a mezi originálními halenkami a kostýmy od firmy Pletfit.

Díky široké nabídce domácího oblečení, dámských pyžam a nočních košilek, rozšířené o drobné doplňky (bižuterie, šátky) není problém vybrat dostatečně velký nákup, aby se cena nenavyšovala o další náklady na doručení.

V e-shopu jsou zařazené také zajímavé tematické články o oblékání, nakupování na internetu a prezentace některých výrobců.
E-shop pro ženy - dámské oblečení. Adresa : http://www.davona.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: damske, obleceni, nadmerne, velikosti, malovane, saty, tricko, mikiny, detske
Uloženo: 13.12.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde