GLADY.cz - těžké boty

Nabízíme široký sortiment těžkých bot s ocelovou špičkou, nebo i bez ní. Vybrat si však můžete i z nabídky bund - křiváků a nově také bomberů německé výroby, stylových kalhot, náramků a mnoha jiných doplňků.

Pokud však zůstaneme u obuvi, pak jistě víte, že mezi stálice na českém trhu patří boty Steel. Tato značka se vyznačuje kvalitním zpracováním a výbornými materiály, z nichž se boty Steel vyrábí. I proto je obvyklé, že Steelky vydrží mnoho let a jsou označovány za klasiku mezi těžkými botami.

Naopak novinkou jsou glady značky Campilot. Tyto boty si za poměrně krátkou dobu našly široký okruh spokojených zákazníků. Důvod je prostý - stejně jako boty Steel i obuv Campilot je stylová a kvalitní.

Naproti tomu boty D.D.T již patří mezi zavedené značky s dlouhou tradicí. Koupí těchto bot s jistotou uděláte radost sobě, nebo tomu, koho jimi obdarujete.

V našem e-shopu najdete ale i další značku bot s ocelovou špičkou - KMM. Vybrat si můžete z více než stovky modelů tohoto výrobce. Novou značkou, kterou nabízíme od podzimu 2017 jsou německé boty PHANTOM, které jsou následovníky legendárních Gladiátorů.

E-shop GLADY.cz je jednoduše místem, v němž si takříkající pod jednou střechou můžete koupit těžké boty od všech hlavních výrobců.
GLADY.cz - těžké boty Adresa : http://www.glady.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: glady,steel,campilot,ddt,kmm,phantom,xelement,křivák,bomber,bunda,taška
Uloženo: 19.05.2018
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde