Balkonové a okenní sušáky na prádlo

Venkovní sušáky na prádlo nabývají na oblibě

Již dávno se nevyužívají šňůry na prádlo rozvěšené mezi stromy či někde v domácnosti. Právě proto jsou sušáky v současné době velkým hitem. Sušáky můžeme rozdělit na venkovní a vnitřní sušáky. Venkovní sušáky dále dělíme na balkonové(lodžiové) a okenní. Všechny okenní sušáky jsou vyrobené z hliníku potaženého plastovým profilem, díky čemuž jsou lehké a pevné s vysokou nosností. Okenní sušáky můžeme dále dělit na sušáky bez vrtání, u kterých nemusíte vrtat do zdi nebo oken a na sušáky s vrtáním. Na okenní sušáky lze pověsit velké množství prádla a i přesto na ně dosáhnou sluneční paprsky a mají prostor se pohupovat ve větru. Díky tomu prádlo velmi rychle uschne a krásně voní. Ne vždy máte v baráčku dostatek místa, abyste si mohli vytvořit sušárnu, kam pověsíte čerstvě vyprané prádlo. Tento problém Vám vyřešíme díky široké nabídce sušáků do oken nebo na balkon.
Sušáky na balkon
Naše firma se zabývá prodejem a instalací venkovních sušáků na prádlo (okenní a balkónové sušáky). Tyto sušáky se staly velkou oblibou v panelových bytech. Sušáky na prádlo jsou vhodná jak na plastová okna, tak dřevěná. Naše sušáky jsou výjimečné nejen svým vzhledem, jednoduchostí, praktičností, ale i kvalitou. Jedná se pouze o ČESKÉ VÝROBKY. Do našeho sortimentu patří jak sušáky do oken a na zábradlí, tak i sušáky do balkónů - lodžií.
Instalace sušáků na prádlo
V případě potřeby jsme rovněž schopni sušáky instalovat do Vašich oken. Cena za instalaci sušáků se pohybuje od 400,- CZK (dle nákladů na dopravu) a obtížnosti instalace (zejména vrtání v panelových domech). Po instalaci sušáků je záruka Vašich oken stále platná neboť nabízíme sušáky bez vrtání do zdí a oken. Díky našim sušákům nemusíte zmenšovat místnosti tím, že byste zde svůj sušák odkládali.
Balkonové(lodžiové) sušáky se slevou
BALKÓNOVÝ (LODŽIOVÝ) SUŠÁK s posuvnými jezdci je určen pro všechny typy balkonů a lodžií. Je vhodný zejména pro zasklené lodžie a lodžie s výklopnými okny. Šňůry jsou na sušáku připevněny pomocí pohyblivých jezdců, které umožňují v případě potřeby šňůry odsunout na stranu či je případně úplně odstranit. Díky těmto jezdcům je také možné měnit vzdálenosti mezi jednotlivými šňůrami. Další výhodou tohoto sušáku je možnost přikoupení většího množství jezdců a tím také zvýšit počet šňůr. Balkonové(lodžiové) sušáky pro velkoodběratele a bytová družstva jsou s množstevní slevou!


http://www.balkonove-susaky.cz/


Balkonové a okenní sušáky na prádlo Adresa : http://www.balkonove-susaky.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: Balkonové sušáky na prádlo,balkonový sušák,okenní sušák,sušáky na prádlo,sušák n
Uloženo: 25.05.2017
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Mohly by Vás také zajímat okružní plavby nebo dovolená v Chorvatsku?

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde