Manipulační a doplňkové služby

Nabízíme manipulaci pomocí vysokozdvižného vozíku, manipulátoru či pomocí UNC 750. Zvážíme a změříme zboží. Nabízíme balení, pytlování, etiketování. Součástí je rozvoz z terminálu po celé ČR.
Pomocí naší strojní mechanizace provedeme nejrůznější výkopové a zemní práce. Samozřejmostí jsou i ruční výkopové práce. Možnost přistavení kontejneru a odvozu odpadu.
Pro zimní období nabízíme údržby ploch a komunikací. Odvezeme, zlikvidujeme nebo uložíme sníh. Pohotovostní služba nabízí údržbu sněhové kalamity kdekoli.
Nabízíme k prodeji velké množství materiálu jako např. palivové dřevo, písky, přírodní kámen, recykláty, stavební materiál, štěrky. Zajistíme dodání mnoha dalších materiálů.
Provádíme výkup i prodej všech druhů palet. Palety standard i nestandardní velikosti, palety čtvercové, EUR a jiné.
Zabýváme se posklizňovým sušením a čištěním obilovin, olejnin. Sušíme především obiloviny - pšenice a kukuřice, olejniny - řepka olejka, slunečnice, ale například i len či mák. Samozřejmostí je i skladování obilovin.
Disponujeme mnoha prostory po rekonstrukci nacházející se v bývalém cukrovaru ve Slatiňanech. K pronájmu nabízíme kancelářské moderně zařízené prostory a skladovací prostory opatřené gegálovým systémem.

Manipulační a doplňkové služby Adresa : http://www.tolup.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: Manipulační a doplňkové služby, Čištění a sušení obilovin, Maloobchod/velkoobcho
Uloženo: 19.03.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde