Figuríny a manekýny do obchodu

Dámské, pánské či dětské figuríny pro vystavování oděvů nabízíme v nepřeberném množství. Nejžádanější typy manekýn máme skladem, nákladnější modely dodáváme na objednávku. Všechny naše figuríny jsou italské výroby. Jsou k dispozici s parukami, vyprofilovanými vlasy, bez hlav a jsou propracovány do jemných detailů. Všechny produkty jsou představeny v neformálním, dynamickém a moderním duchu.

Jak přitáhnout pozornost právě k vaší výloze?

Vlastníte nebo provozujete butik s oblečením, který si zakládá na kvalitě a stylu? Přemýšlíte, jak přitáhnout oči zákaznic v záplavě obchodů a křiklavých billboardů právě k vaší výkladu? Základem úspěchu je propracovaný design korespondující se stylem prodávaného zboží, nápaditý outfit doplněný stylovými doplňky a také dobře vypadající figuríny, na kterých se budou módní kreace správně vybírat a díky kterým si zákaznice snadno představí, jak by ony samy mohly ve vyhlédnutým kousku vypadat.

Novinkou na trhu jsou realistické manekýnky značky TOP MODEL REAL, jejichž dokonalé křivky jsou skoro k nerozeznání od skutečných modelek. Pokud takovou kvalitní figurínu nápaditě oblečete, bude vaše výloha pro kolemjdoucí nejen zajímavou podívanou, ale i inspirací, jak se dá vaše zboží kombinovat.
Myslete na to, že emoce jsou to, co prodává. Výloha by tedy měla mít určitou atmosféru a vyvolávat pocity nebo náladu, se kterou se mohou lidé ztotožnit. Právě to je klíčem k úspěchu a potažmo i prodeji. Jen nudně rozvěšené kousky oblečení už dnes nikoho neosloví, zkuste být hraví a kreativní! Vaše výloha by měla něco vyjadřovat nebo ztvárňovat, bořit módní tabu a být odvážná. Právě díky vaší výloze můžete zákaznice přinutit přemýšlet o tom, zda neoblékne k letním minišatům vysoké kozačky, zda navrstvit na sebe halenky a tílka různých stylů a vzorů. Ne každá zákaznice ráda tráví dlouhé hodiny při skříně a zrcadla a přemýšlí o vhodné módní kreaci. Pokud jste schopni nabídnout klientce kompletní originální outfit, ušetříte její spoustu času a energie. Odměnou vám pak bude vyšší útrata, neboť si spokojená zákaznice odnese z vašeho obchodu hned několik věcí místo jedné.
Naše figuríny vypadají skvěle samy o sobě, tajemství dokonalé výlohy je však také ve správném nasvícení. To dělá divy a je skvělým nástrojem, jak vdechnout vaší výkladu duši. Dalo by se říci, že vaším hlavním úkolem je vzbudit touhu, vytvořit přání. Pokud zákaznice uvidí sexy oblečenou figurínu v záři reflektorů, promítne si své přání být dokonalou ženou "vamp" obletovaný muži v luxusním baru v některém z vystavených kousků zboží. Spojí si příjemný pocit, který v ní vzbudí představa celé situace, s vystaveným outfitem a zatouží si věc obléci. Mít právě tento kousek, ve kterém se bude cítit sexy, ve své skříni. Celý proces je tedy založen na vytváření přání a lákadel, vaše výloha by tedy měla mít precizní design, nápaditě vrstvené outfity a kvalitní figuríny, které budou svým vzhledem i materiálem korespondovat s nabízeným zbožím a náladou, kterou chcete v zákaznici vyvolat.
Figuríny a manekýny do obchodu Adresa : http://www.figuriny-manekyny.cz/
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: figuríny, manekýny, torza, panny
Uloženo: 07.01.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2022 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde