Vyklízení Praha

Postup práce při vyklízení Praha -
Telefonicky nebo e-mailem se s Vámi domluvíme na přesném čase a místě, kde proběhne prohlídka prostor. Během prohlídky si promyslíme postup práce a také Vám sdělíme pevnou cenu. Celou dobu můžete být přítomen/přítomna a nemusíte se proto bát, že bychom Vám naúčtovali něco, co jste nechtěl/a. Potom se s Vámi domluvíme na přesném termínu, kdy proběhne vyklizení. V tuto chvíli již přebíráme veškerou práci my a Vy se už nemusíte o nic starat a můžete nerušeně pokračovat ve svém denním programu. Jakmile dokončíme poslední práce, všechny prostory po sobě pečlivě uklidíme a po Vašem zkontrolování Vám objekt předáme.

Cena za vyklízení Praha -

Výsledná cena za naše služby je závislá jak na stavu objektu, tak i na čase stráveném vyklízením a samozřejmě také na fyzické náročnosti. Nemusíte se ale ničeho bát, naše služby nejsou vůbec drahé, spíše naopak. Pokud chcete předem vědět alespoň orientační cenu, zavolejte nám, napište nám e-mail nebo nás kontaktujte na našich stránkách.

Pracovní doba vyklízení Praha -

K dispozici Vám jsme každý den a to ve dne i v noci, včetně víkendů i svátků. Pro bližší info se podívejte na naše stránky.

Vyklízení Praha Adresa : http://www.vyklizeni-nemovitosti.cz/
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: vyklízení, Praha
Uloženo: 10.07.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde