DESTILA nabízí hnětací stroje

Vaše práce je v pekárně či v nějakém stravovacím provozu? Rádi byste si ulehčili práci? Tak to vám doporučujeme hnětací stroje od společnosti DESTILA. Poskytujeme vám např. kvalitní hnětače těsta. Ty zvládnou pracovat s těstem od 50 kg do 100 kg. Věřte, že vám práce s hnětačem těsta vám půjde rychle od ruky. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde si zaručeně vyberete stroj na míru vašim potřebám.
Jaké hnětače těsta máme v nabídce? Vyberte si spirálovitý hnětací stroj s pevnou hranou a díží. Objem díže činí 62 nebo 120 l, má dvourychlostní elektromotor 1,4/1,9 kW. Díži a spirálu dodáváme z korozivzdorné oceli potravinářské jakosti. Máte však větší provoz? Pořiďte si hnětač těsta s díží s vozíkem a odpojitelnou hranou. Zde je objem díže 180 l, má jednorychlostní motor 5,5 kW a díže i hnětadlo jsou opět z korozivzdorné oceli potravinářské jakosti.
Knedlíky jeden jako druhý
Dopřejte si i vyvalovačky těsta. Tu si zapojíte i samostatně aniž byste potřebovali další stroje. Co všechno zvádne vyvalovačka těsta? Za hodinu vám vykouzlí 500 kusů knedlíků. Tento stroj je z korozivzdorné oceli, plastu a potravinářské plsti. Veškerý materiál splňuje normy použití v potravinářském průmyslu. Prohlédněte si naší nabídku, ze které si vyberou i ti nejnáročnější.
DESTILA nabízí hnětací stroje Adresa : http://www.destila.cz/hnetaci-stroj-hsd-180
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: Hnětač těsta, Vyvalovačka těsta
Uloženo: 27.06.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde