FreeSat


S rozšířením těchto karet se ze sledování pořadů stává opravdový zážitek. Pokud vlastníte HD satelitní přijímač, můžete vaše oblíbené pořady sledovat i ve vysokém rozlišení.
FreeSat je satelitní služba, která je finančně dostupná snad každému. V základním balíčku FreeSat TV se nachází nejsledovanější pořady jako například ČT 1, ČT 24, NOVA, PRIMA. Samozřejmostí je i vysílání pořadů slovenských, nebo anglických jako BBC, CNN a mnoho dalších, ze kterých si vybere každý.
Volně vysílané programy, které jsou svým obsahem mnohdy velmi zajímavé, patří například Music Box, Planeta RTR. Pokud nějakého člena v rodině zajímá dění jak z domova, tak ze světa, tak zajisté ocení program CCTV News, který ho bude zahrnovat nejčerstvějšími novinkami z celého světa.
K úspěšnému zprovoznění satelitního vysílání je samozřejmě zapotřebí nejen satelitní komplet, který se skládá z paraboly, satelitního přijímače, F konektoru, konvertoru LNB, koaxiálu, ale i dekódovací karty.
A proč si přídit právě kartu by direct FreeSat UPC TV? Výhoda se skrývá ve sledování pořadů bez měsíčních poplatků. Mezi jiné výhody se samozřejmě řadí i velmi široká nabídka programů. Jediné náklady na sledování satelitního vysílání pomocí karty FreeSat je jen aktivační poplatek a roční administrativní poplatek.
Problém není ani zakoupení dodatečných balíčků s programy. Naše nabídka obsahuje celkem 5 balíčků – FreeSat Plus, FilmBox, HBO Pak, HBO MaxPak, FreeSat Active.
První balíček obsahuje programy AXN, AXN Crime, History a další. Balíček číslo dvě musí potěšit celou rodinu, jelikož se jedná především o filmový balíček. Třetí a čtvrtý balíček obsahuje především HBO programy, jako je HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax a další. Poslední balíček nabízí kanály HUSTLER TV nebo Daring! TV

Fonetip s.r.o.
www.satelitni-komplety-shop.cz
FreeSat Adresa : http://www.satelitni-komplety-shop.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: freesat
Uloženo: 01.06.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: 5

Mohly by Vás také zajímat okružní plavby nebo dovolená v Chorvatsku?

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde