Odvezeme kovový odpad i z Hradce Králové

Nevíte, kam se šrotem? Využijte služeb sběrny kovového odpadu. Zajišťujeme vám komplexní služby pro likvidaci odpadů v Hradci Králové a v Pardubicích a blízkém okolí. Máte dvě možnosti, jak se kovového dopadu zbavit. Buď ho přivezete k nám, nebo se s námi domluvíte a my vám odpad vyzvedneme.
Pokud si budete přát, poskytneme vám dlouhodobou spolupráci. Ta je vhodná pro ty, kteří pravidelně produkují větší množství šrotu a dalších kovových surovin. Spolupráce spočívá v tom, že vám dodáme kontejner na kovový odpad, který budeme pravidle vyvážet. Kontejner na kovový odpad máme v nabídce šířky 2,4 m a délce 4,7 - 7 m. Záleží je na vás, jak často budete chtít vyvážet nebo jak velký kontejner na kovový odpad si přejete. Vždy se budeme snažit vyhovět přáním našich zákazníků.
Výkup a svoz odpadových materiálů není jedinou naší činností. Dopřejte si i likvidaci autovraků Hradec Králové. Nevíte, jak se zbavit starého vozu, který už dojezdil? Zajistíme vám ekologickou likvidace. Neváhejte a obraťte se na nás. V případě zájmu si vůz převezmeme přímo u vás.
Ze sběrny kovů Pardubice budete nadšeni. Výkup kovů a likvidace zvládáme levou zadní. Tak neváhejte a kontaktujte kovošrot Petr Janoušek. U nás se zbavíte jak kovového odpadu, tak i autovraků.

Odvezeme kovový odpad i z Hradce Králové Adresa : http://www.janousekpetr.cz/sberna-kovu-zeleza-a-kovoveho-odpadu.htm
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: Kontejner na kovový odpad,Likvidace autovraku Hradec Králové,Sběrny kovů Pardubi
Uloženo: 30.05.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde