Mojeklima.cz: Vyberte si elektrický přím

O topidle a přímotopech
Elektrická topidla jsou v posledních letech velmi rozšířená. Jak vybrat takové, které bude vyhovovat vašim účelům? Musíte si nejdříve rozmyslet, jak moc ho budete využívat a jaký prostor jím budete vytápět. Jiná zařízení se hodí na dlouhodobé vytápění, jiná na krátkodobé.
Oblíbeným řešením jsou elektrické přímotopy, ale zakoupit si můžete i další zařízení. Vylepšenou verzí klasických přímotopů jsou keramická topidla. Kovové topné těleso je u nich nahrazené keramickými topnými články.
Další možností jsou olejové radiátory, které nemají ventilátor a jsou podobné klasickému ústřednímu topení.
Chcete-li zahřát povrch, nikoli vzduch, jsou tu pro vás teplené zářiče. Jejich výhodou je okamžitý účinek. Zahřívají však jen tu část, kam dopadá světlo.

Elektrické přímotopy
Elektrické přímotopy vám poskytnou rychle potřebné teplo. To je možné díky vestavěnému ventilátoru, který fouká horký vzduch do míst, kde to nejvíce potřebujeme. Ve špatně vytopeném prostoru je nejvhodnější, když je elektrický přímotop zaměřený na spodní část těla. Pokud se chcete zahřát v menší místnosti do 50m3, bude vám stačit jednofázový elektrický přímotop. Jeho výhodou je, že dokáže udržet přesně požadovanou teplotu.
Potřebujete vytopit větší prostor? Pak sáhněte po třífázovém přímotopu. Kvalitní zařízení pro vás má německá společnost Remko.
Vyberte si i vy z široké nabídky přímotopů. Určitě i vy najdete řešení, které vám bude vyhovovat funkčně i finančně.

Topidla a přímotopy jsou různá. Oblíbeným řešením jsou elektrické přímotopy. Podívejte se i na nabídku e-shopu Mojeklima.cz.

Mojeklima.cz: Vyberte si elektrický přím Adresa : http://www.mojeklima.cz/topidla-primotopy-tepelne-zarice
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: přímotopy,elektrické přímotopy
Uloženo: 13.11.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde