Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky je označení půjček poskytovaných společnostmi mimo bankovní sektor. Tyto společnosti jsou zapsány v rejstříku věřitelů publikovány na stránkách České národní banky. Zároveň se však jedná o způsob, jak se dostat jednoduše k finanční hotovosti i v nynější ekonomicky složité době, kdy banky nechtějí dávat půjčky.
Nebankovní půjčky jsou půjčky nabízeny soukromými společnostmi nebo i jednotlivci, kteří se na půjčování peněz specializují. Tyto půjčky jsou vhodné pro klienty, kteří například mají záznam v bankovním registru - a bankovní půjčka je tak pro ně nedostupná. Stejně tak se jedná i o půjčky bez potvrzení o příjmu, takže si může půjčit stejně vrcholový manažer jako maminka na mateřské dovolené, nezaměstnaný či student.
Výhoda těchto půjček je to, že firmy, které je poskytují, reagují velmi flexibilně a vyřízení půjčky může trvat skutečně jen několik hodin. Negativa nebankovních půjček jsou většinou vyšší úroky než u bankovní půjčky a nutnost velmi opatrně prostudovat podmínky před podpisem. Tyto půjčky se totiž často dávají prostor pro podvodné jednání, které by Vás při nedbalosti mohlo přijít draho. Držte se proto ověřených portálů a společností a zůstaňte tak v bezpečí.

Nebankovní půjčky Adresa : http://kapitanpujcka.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: půjčky online, nebankovní půjčky, půjčky ihned, půjčky
Uloženo: 22.07.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Mohly by Vás také zajímat okružní plavby nebo dovolená v Chorvatsku?

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde