Bezbolestná liposukce

Potřebujete-li přiblížit se k vaší vysněné postavě, pak vám poslouží nejpokročilejší systém určený pro tvarování těla, a tím je neinvazivní bezbolestná liposukce, k níž používáme kvalitní přístroj Exillis. Cílem bezbolestné liposukce je odstranění nežádoucích a nezdravých tuků z těla, které jsou těžko odstranitelné běžným cvičením či dietou. Bezbolestná liposukce nejen tvaruje, ale také zpevní pokožku a dodá jí mladistvý vzhled.
Bezbolestná liposukce představuje vysoce účinnou alternativu, která je zcela bezpečná a během samotného procesu nepocítíte bolest, což je jednou z hlavních předností. Již si nebudete muset dělat starost s tukovými polštářky, které překáží. Vymodelujte si postavu dle svých představ. Bezbolestná liposukce také zmírňuje projevy celulitidy, což zaručeně potěší. Nechcete-li podstoupit chirurgický zákrok, ale i přesto chcete vylepšit svou postavu, pak zvolte bezbolestnou neinvazivní liposukci. Před samotným zákrokem u nás projdete vstupní konzultací, kde se dozvíte od odborníka dostatečné informace.
Bezbolestná liposukce pomocí přístroje Exillis je prováděna nanesením speciálního oleje a pomocí aplikátoru neboli hlavice jsou prováděny krouživé pohyby s mírným tlakem. Tak jsou ošetřovány dané partie. Nejčastěji se ošetřuje břicho, stehna, hýždě, nohy a paže. Hlavice má tendenci ochlazovat pokožku a na povrchu kůže redukuje teplotu. Necítíte tak žádnou bolest, pouze příjemnou teplotu v oblasti ošetření. Aby byla bezbolestná liposukce efektivní, je nezbytné ji opakovat po 14 dnech. Celkový proces liposukce trvá asi devadesát minut. Pokud se bojíte, že větší partie nebudou ošetřeny, pak se mýlíte. K ošetření jsou určené jak malé, tak i velké plochy. Problematické partie jsou tak pomocí přístroje Exillis efektivně tvarované. Zlepšete si i vy postavu a nebojte se už v létě svléct se do plavek.

Bezbolestná liposukce Adresa : http://www.kosmetika-lymfodrenaz.cz/neinvazivni-liposukce/
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: kavitace
Uloženo: 24.02.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Mohly by Vás také zajímat okružní plavby nebo dovolená v Chorvatsku?

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde