Překlady textů se zaměřením na prodej

Jste obchodníci? Tak to určitě víte, jak je důležité zaujmout klienta poutavým vyprávěním – textem. Pokud chcete své klienty skutečně získat, měli byste na ně zapůsobit. Pokud však bude váš projev krkolomný a nebude příliš přesvědčivý, vězte, že mnoho potenciálních klientů ztratíte. Právě proto je důležité se zamyslet nad tím, zda v případě komunikace se zahraničními klienty a partnery nebude vhodné využít právě profesionálních překladů.
Možná, že ovládáte cizí jazyky (možná také ne), ale ruku na srdce, jste schopni napsat poutavý text, hovořit plynule a zaujmout klienty? Není se za co stydět, vždy je spousta takových, kteří toto nezvládají ani v rodném jazyce a využívají profesionálních služeb copywriterů. V případě komunikace se zahraničními kontakty využijte služeb ekonomických a technických překladů. Společnost Direct Translations Vám vybere kvalitní překladatele, kteří budou rozumět právě takovému oboru, kterým se zabýváte. Např. technický překladatel musí zvládnout jak plynule psát a komunikovat v určitém jazyce, musí také umět poutavě a přesvědčivě psát a navíc musí rozumět oboru, kterého se daný test týká. Direct Translations se snaží postupovat právě podle těchto kritérií.
Vyberete-li kvalitního překladatele, výsledkem budou bravurní překlady uživatelských příruček, manuálů, popisů, technických zpráv a dalších. Na druhé straně existují i ekonomické překlady. V těch se překladatelé pochopitelně zabývají překlady z oblasti ekonomiky, tudíž musejí oboru rozumět. I ty vám Direct Translations může poskytnout. Ekonomický překlad může být např. obchodní korespondence, marketing, prospekty apod. Pokud tedy hledáte kvalitní překladatele, využijte služeb Direct Translations a přidejte se ke stovkám firem a jednotlivců, kteří těchto služeb využili a využívají dodnes!

Překlady textů se zaměřením na prodej Adresa : http://ditran.cz/cs/preklady/technicke-preklady
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: technických překladů, ekonomické překlady
Uloženo: 22.02.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Mohly by Vás také zajímat okružní plavby nebo dovolená v Chorvatsku?

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde