Mlsounkov.cz - Svět vašich mazlíčků!

Mlsounkov.cz


Svět Vašich mazlíčků a miláčků!

Na sklonku roku 2010 vznikl nový internetový obchod Mlsounkov.cz jako podpora malé rodinné prodejničky, v Lokti v okrese Sokolov.
Prodejna se specializuje na prodej značkových i neznačkových krmiv a chovatelských potřeb pro veškerá malá domácí zvířata, především pro psy, kočky, ptáky (i exoty), hlodavce a rybičky. V Mlsounkově naleznete jak Pedigree, Chapi, Bono, tak i pro běžné chovatele méně známé značky, jako např. Harringtons, Miglior. Avšak pozor! Že se nejedná o běžně známé značky krmiv neznamená, že by byla méně kvalitní! Ba naopak! Mnoho chovatelů přechází na tyto neznámé značky, protože zjišťují, že jsou minimálně stejně kvalitní, jako značky krmiv známých z reklam. Všeobecně se pak schodují, že jejich svěřenci již po krátkém užívání mají lepší a kvalitnější srst, menší problémy s vyprazdňováním a pod.
V této příjemné malé prodejně však naleznete i potřeby pro Vaše kočičky a jiné malé domácí mazlíky.
Personál prodejny je vstřícný, ochotný a komunikativní. Neobtěžujete jej, pokud hledáte zboží, které není skladem a ochotně Vám jej objednají, ba co víc, nabídnou i co nejnižší cenu, popřípadě alternativu k požadovanému zboží.
Na e-shopu Mlsounkov.cz funguje systém slevových bodů. To znamená, že za každou uskutečněnou a dokončenou objednávku zákazník získává určitý počet bodů, které lze střádat a následně je vyměnit za slevový kupón, který lze použít při příštím nákupu. Pokud při registraci vyplníte i Vaše datum narození, můžete se těšit i na milou pozornost k Vašim narozeninám.
Místní zákazníci mají výhodu, že pokud je jejich celkový nákup těžší než 10 kilogramů, je jim nabídnut odvoz v odpoledních hodinách zdarma. A to nejen v Lokti, ale i v nejbližším okolí.
Prozatím internetový obchod disponuje zasíláním zboží pouze Českou poštou či osobním odběrem, ale připravuje se i rozšíření v tomto směru. Nyní se jedná např. s firmou PDP.
Pokud byste zavítali do kamenné prodejny osobně, uděláte jen dobře. V útulném prostředí si můžete vše "ošahat" a domluvit si i potřebné detaily. Z větších balení krmiv není problém část odvážit. Při odchodu se s Vámi rozloučí i loketský hrad, na který je krásný výhled ze vchodu do krámku. A jak by nebyl, když je umístěn přímo pod hradem!
Závěrem mi nezbývá, než krámek všem doporučit osobně navštívit, či alespoň zavítat na nový e-shop, který se sice teprve "rozjíždí" a neustále "dopilovává", ale výběr zboží je pro začínající e-shop dostatečný a dýchá z něj i příjemná pohoda.
Mlsounkov.cz - Svět vašich mazlíčků! Adresa : http://www.mlsounkov.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: pes, kočka, ptáky, hlodvaci, rybičky, zoo, zverimex, krmiv, chovatelské potřeby
Uloženo: 24.01.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1.3
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde