Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína
Alternativní medicína se v dnešní době opět vrací do módy. Mnoho lidí nechce zatěžovat svůj organizmus léky na chemické bázi a vrací se k tradiční medicíně. Velmi využívanou cestou je tradiční čínská medicína.

Čínská medicína vychází z aplikace sušených bylin ve formě odvarů, kapslí, granulovaných pudrů či tinktur. Aplikace je velmi snadná a účinnost prokázaná. Samozřejmě se efekty liší člověk od člověka, avšak má na organizmus pozitivní efekt. Všechny přípravky jsou připravovány na přírodní bázi a jsou zcela neinvazivní.

Přípravky se používají například jako doplněk léčby při běžných onemocněních (chřípka, rýma, kašel, astma apod.) a dále napomáhají organizmu při odpočinku a revitalizaci energie. Některé přípravky mají podpůrné účinky. Napomáhají zvýšené aktivitě mozku při soustředění a při překonání únavy.

Všechny přípravky jsou dostupné na www.sanbao.cz, specializovaném e-shopu na prodej čínské medicíny. San Bao znamená tři poklady drahocennosti lidského života, dosáhněte s námi vnitřního uspokojení, klidu a spokojeného života s pomocí tradiční čínské medicíny.

Tradiční čínská medicína Adresa : http://sanbao.cz/
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: Tradiční čínská medicína,Čínská medicína,San Bao
Uloženo: 19.01.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde