Profesionální stěhování

Společnost HrubyMOVING s.r.o. se třemi pobočkami Praha, Brno a Ostrava se může pyšnit mnohaletými zkušenostmi v oblasti stěhování. Vozový park společnosti čítá 65 nákladních vozů všech velikostí a vlastností. Proto je společnost HrubyMOVING schopna zajistit kromě přestěhování bytu, nebo firmy i velmi náročné stěhování uměleckých předmětů, těžkých břemen a strojů, nebo například knižních archivů.

Stěhovací služby v podání HrubyMOVING jsou opravdu komplexní. Vyrábí bezpečnostních obaly pro umělecká díla na zakázku a další obaly na stěhované předměty. Také prodávají obalové materiály a krabice pro vlastní balení, pokud nechcete využít jejich balící službu. Kromě zmiňované balící služby nabízí demontáž a následnou montáž nábytkových souprav a samozřejmě nezbytnou ekologickou likvidaci starého nábytku a dalších předmětů, které již nebudete stěhovat. Můžete využít také možnost vytvoření efektivního plánu stěhování a vytvoření spaceplanu pro nové prostory, nebo možnost skladování majetku v zabezpečených halách společnosti.

Co všechno společnost HrubyMOVING přestěhuje?Stěhování bytůStěhování bytů na území ČR, ale i do zahraničí. Díky rozsáhlému vozovému parku zvolí ideální velikosti stěhovacích vozů, aby tím snížili celkové náklady na stěhování bytu. Záleží jen na zákazníkovi, jestli si zvolí i další stěhovací služby jako balící servis částečný, či celkový.

Stěhování kanceláří, firem a společnostíStěhování kanceláří, firem a společností se pečlivě plánuje dopředu, aby se předešlo finančním ztrátám při přerušení provozu z důvodu stěhování. Proto HrubyMOVING stěhuje i v podvečerních hodinách. Firmy jistě ocení kompletní servis stěhovacích služeb jako návrhy a kalkulace možnýcn řešení, následné vytvoření plánu stěhování, zaškolení pracovníků kvůli dobré koordinaci stěhování kanceláří, tvorbu space planu s kompletním vyměřením nového objektu, evidenci majetku firmy a jeho oštítkování. Stěhování výpočetní techniky, strojů, výrobních linek a dalšího majetku firmy.

Stěhování uměleckých předmětůStěhování uměleckých předmětů je velmi náročné a vyžaduje maximální opatrnost při balení, naložení a převozu. Pro takto choulostivý náklad, ať už se jedná o obraz, sochu, vzácné listiny nebo další umění, vyrobí na zakázku bezpečnostní obal po konzultaci s uměleckým kurátorem. Společnost také nabízí zajištění kurátora, pokud zákazník nemá svého. Stěhovací vozy HrubyMOVING jsou polstrované, nebo s možností regulace vnitřní teploty nákladového prostoru. Samozřejmostí je i bezpečnostní služba, která doprovází převážený objekt a vybavení pro monitorování přepravy.

Stěhování těžkých břemen a strojůHrubyMOVING také disponuje technickým vybavením, které umožňuje stěhovat velmi těžká břemena a předměty atypických rozměrů, jako jsou výrobní linky, stroje, trezory a podobně. HrubyMOVING používá pojezdové vozíky, jeřáby, hydraulickou a lanovou techniku, nebo Pianoplan, který zajistí stěhování břemene ze schodů ve vodorovné poloze. Společnost vytvoří pečlivý plán celého stěhování těžkého předmětu, od vyměření objektu, přes výrobu překlenovacích můstků, nájezdových ploch, transport, až po vyložení stroje, břemene, nebo atypického velkého předmětu.

Mezinárodní stěhováníNezáleží, jestli stěhujete Váš byt, firmu, těžká břemena, nebo umělecké předměty do zahraničí. HrubyMOVING zařídí kromě transportu a vhodného zabalení majetku také veškerou dokumentaci s tím spojenou a potřebaná celní povolení. Po území kontinentu stěhuje pomocí svých stěhovacích vozů. Do zámoří zajišťuje kamionovou a lodní dopravu nebo leteckou, podle časových možností a přání zákazníka. HrubyMOVING zodpovídá za bezpěčné přestěhování mezi státy a kontinenty s veškerým vyřízením dokumentace, která je často tím nejtěžším faktorem vztahujícím se k transportu majetku přes hranice států.

Navštivte webové stránky společnosti HrubyMOVING s.r.o., provozující stěhovací služby s certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001 a zjistěte možnosti Vašeho plánovaného stěhování v Čechách nebo do zahraničí.
Profesionální stěhování Adresa : http://www.stehovani-hrubymoving.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: stěhování, Praha, Brno, Ostrava, stěhovací služby, stěhování bytů, kanceláří
Uloženo: 28.07.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde