Pizzamo.cz – Vaše mobilní pizza

Chcete mít své oblíbené pochoutky vždy při sobě? Chcete, aby Vám z Vaší oblíbené restaurace došlo jídlo kamkoliv, skoro kdykoliv a bez toho, abyste si museli pamatovat její telefonní číslo? Rádi si vychutnáváte různé pochoutky? Pak právě pro Vás tu je Pizzamo.cz, Vaše pizza do mobilu.
Už nikdy si nebudete muset pamatovat telefonní čísla ani nabídku konkrétní pizzerie. To vše můžete mít nyní neustále po ruce ve svém telefonu. Objednejte si rozvoz pizzy kdykoliv a kdekoliv přímo ze svého telefonu. Pokud jste právě dostali chuť na mobilní pizzu, tak vězte, že je to jednoduché. Stačí si vybrat svoji oblíbenou pizzerii a stáhnout si její aplikaci do mobilu, nebo si uložte záložku do prohlížeče. Poté si zvolíte, na co máte právě teď chuť, ceny, slevy, dopravné, to vše vidíte okamžitě. A pak již jenom zbývá vydržet, než Vaši objednávku v restauraci zpracují a následně Vám ji přivezou až do domu. Pizzamo.cz to není pouze pizzerie v mobilu, Pizzamo.cz Vám nabízí i další pochoutky z mnoha restaurací. Nabízíme Vám jedinečnou službu rozvoz pizza mobil, kdy si můžete pomocí mobilu objednat svoji oblíbenou pizzu až do domu, bez nutnosti pamatovat si telefonní číslo do pizzerie. Oddejte se chuti svého oblíbeného jídla kdykoliv a kdekoliv.
Pizzamo.cz je Vaše pizzerie na Facebooku, na našich stránkách na Facebooku naleznete novinky ze světa Pizzamo.cz. Pizza do mobilu je nová převratná služba, kdy si během pár minut budete moci objednat svoji oblíbenou pizzu a již dopředu budete vědět výslednou cenu se vším všudy. Poddejte se kouzlu své pizzerie bez nutnosti cokoliv znát, či vědět, kdekoliv a kdykoliv. Stáhněte si svojí oblíbenou pizzérii do mobilu a mějte ji vždy po ruce! Nevíte, kdy se vám to může hodit. Objednávka z mobilu je rychlá, pohodlná a dostupná kdekoliv a kdykoliv.

Pizzamo.cz – Vaše mobilní pizza Adresa : http://pizzamo.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: pizza
Uloženo: 17.03.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde