Digitální vysílání

Ptáte se, co je to termín multiplex, Set-top-box (STB), interaktivní služby, či například vertikální polarizace? Nebo chcete vědět více o digitalizace, přechodu na digitální vysílání, či například chcete koupit nové digitální vybavení pro Vaši domácnost? Pak právě pro Vás tu je Eltasat.cz. Multiplex je souhrnný datový tok obsahující dílčí datové toky náležející jednotlivým televizním, popřípadě rozhlasovým programům. Termín Set-top-box (STB) označuje přijímač digitálního signálu, který obsahuje digitální tuner k naladění programů.
Set top box Vám umožní sledovat digitální televizi a příjmu digitální vysílání, což zaručuje maximální kvalitu obrazu. Interaktivní služby jsou služby na objednávku, prostřednictvím televizní obrazovky a ovladače (například hlasování, objednání zboží či služby atd.). Vertikální polarizace = méně běžný způsob šíření signálu. Svislé vlnění elektromagnetického záření. U zemského digitálního vysílání se používá pro pokrytí velkých měst s hustou zástavbou. Uvažujete, že se Vaše domácnost stane digitální? Chcete mít maximum služeb a přitom neplatit nic navíc? Pak právě pro Vás je tu internetový obchod Eltasat.cz. Eltasat.cz Vám nabízí vybavení pro příjem digitálního vysílání. Myslíte si, že se Vás digitalizace, digitální vysílání a uvedené termíny netýkají? Pak jste na omylu, protože digitalizace zasáhne každého z nás. Během několika let dojde k vypnutí analogového vysílání a digitální bude jedinou formou podporovaného vysílání.
Připravte se s e-shopem Eltasat.cz na digitalizaci i Vy! Poradíme Vám s výběrem vhodného kompletu pro příjem digitálního i satelitního vysílání a případně za Vás i Váš nový digitální přijímač nainstalujeme.
Digitální vysílání Adresa : http://www.eltasat.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: Digitální vysílání
Uloženo: 06.02.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde