Web-Recenze


Mobily

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X  Y  Z ?Mobilní telefony - Mobilní telefon nebo také mobil je elektronické zařízení pro full-duplex obousměrný rádiový přenos přes celulární síť základnových stanic známých jako buňka místa.

Jak vybrat mobilní telefon - Když vybíráme mobilní telefon, máme každý různé požadavky. Někomu stačí jen volat a posílat SMS, někteří chtějí být připojeni k internetu, komunikovat na sociálních sítích, stahovat e-maily apod. Někd

Palm má stále co nabídnout - Palm (dnes již součást koncernu HP) je již mnoho let průkopníkem v oblasti kapesních počítačů (PDA), smartphonů (komunikátorů) a naposledy i .tabletů . Jeho nejnovější platforma webOS patří k ab

Posílejte SMS zdarma do všech sítí - Tato recenze Vám pomůže zjistit jak odesílat sms zdarma přes internet do českých sítí: O2 Telefnica, Vodafone a T-Mobile. Pokud chcete ušetřit určitě na ni koukněte.

Rukavice Silic® DOT - rozdíl na první DO - Silic® přináší oblíbené rukavice Silic® DOT v nových variacích a provedeních. Novinkou je především elektricky vodivý materiál na konečcích všech pěti prstů.

Windows Phone 7 - Novinky, informace a programování pro Windows Phone 7

Elektronika do vrecka - Nokia N8 - Elektronika sa v dnešnej dobe veľmi rýchlo vyvíja a používa čoraz sofistikovanejšie spôsoby na ovládanie. Týka sa to aj mobilných telefónov.

Uber přichází do České Republiky - Jedna z nejznámějších a nejkontroverznějších aplikací konečně v ČR.

Porovnanie mobilov - Prehlad a porovnanie mobilnych telefonov. Najrychlejsie a najdetailnejsie porovnanie. Katalog mobilov. Vyhladavanie mobilov podla parametrov.

Smartmag.cz - vaše inspirace - Na webu Smartmag.cz se vás snažíme denně inspirovat dobrými produkty.

Nokia 5800 - Vše pro mobilní telefon Nokia 5800. Hry, aplikace, schémata, pozadí, návody, tipy a triky.

melodie na mobil - nejlepší melodie , obrázky a java hry na mobil , polyfonní melodie na mobil, zvuky na mobil, reálné tóny na mobil, reálné tóny, monofonní melodie na mobil, monofonní melodie, sms tóny na mobil, sms tó

GP Expres Elektro - Prodej mobilích a PDA elefonů, GPS navigací, notebooků a to vše i na splátky.

Českádistribuce.cz - Specialista na prodej mobilních telefonů a příslušenství z oficiální české distribuce.

BRAND NOVÝ APPLE IPHONE 4G HD 32GB, 16GB - Nabízíme k prodeji zcela nové originální mobilní telefony, které patří Nokia, Blackberry, iPhone, HTC Touch, Samsung a Sony Ericsson a iPody. Všechny naše telefony přichází s 1 rok mezinárodní záruka.

Typy mobilních telefonů - Pokud jste se rozhodli pořídit nový telefon, určitě vás zajímá, jaký typ mobilu si můžete pořídit abyste neplatili zbytečně za něco, co potřebovat vůbec nebudete.

Mobilní telefony s operačním systémem - V současné době se mobilní telefony nevyužívají k telefonování nebo posílání SMS. Čím dál tím více se rozšiřují mezi uživatele takzvané chytré mobilní telefony (komunikátory) s operačním systémem.

Mobily Nokia, LG a HTC od Mobilmax.sk - Prodej mobilních telefonů. Pouze originální zboží pro náš trh znamená, že možné reklamace budou vyřízeny bezproblémově. Rychlý, jednoduchý a příjemný nákup, maximální profesionalita a kvalita péče o z

Vyhraj iPhone - Nakup na SEXSHOP.CZ a vyhraj jedinečný iPhone.

HTC One X - Vše o telefonu HTC One X , HTC One V a HTC One S. Naleznete zde fotky, recenzi, videa, technické parametry, příslušenství a mnoho dalšího. HTC One X je dnes nejvýkonnější telefon, už ho znáš ?

SpareOne – investícia do záchrany - Tiesňový telefón SpareOne môžete roky voziť priečinku či v kufri v aute, dámy nosiť v kabelke, foglarovci v škatuľke poslednej záchrany, no a v prípade potreby stačí vložiť SIM kartu a volať. SpareOne

Baterie do mobilů - S rozvojem nových mobilních telefonů zažívají obrovský vzestup i baterie do mobilů tzv. akumulátory.

Sony Ericsson Xperia Mini Pro - Skvělý dotykový telefon s androidem.

Samsung - Jeden ze skvělých mobilů.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162