Web-Recenze


Mobily

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X  Y  Z ?Mobilarena - Nikdy nic nekupujte v MOBILARENĚ!!!!!

NOVYMOBIL.CZ NEBRAT!!!! - U tohohle obchodu už nikdy!!!

..:: Polyfonic ::.. - Velmi obsáhlá, stále se rozrůstající (díky vám užiavtelům) databáze polyfonních melodií ZDARMA.

1000 Mp3 pro Váš mobilní telefon !!! - Mp3 pro Váš mobilní telefon ke stažení zcela zdarma !!!

1000 Sms zdarma - Sms brána ze které můžete neomezeně posílat sms zdarma na Vodafone, O2 a T-Mobile!

*** Mobila.cz *** - Java hry, vyzvánění a obrázky na mobil. Tipy na SMS přání.

Apple iPhone - informace o iPhone 3G - Výrobky Apple - iPhone, iPhone 3G a iPod Touch

Apple iPhone 4 (32GB) - The iPhone is Brand new, it comes Unlocked with all its complete accessories and also with 1 Year Manufacturers warranty

AndroidTest.cz - Čínské telefony, tablety a vše kolem nich.Přinášíme Vám novinky a recenze Android zařízeních značek Xiaomi, Lenovo, Huawei, ZTE, Meizu...

Bob91 and Maikl n73web-Vše pro Nokii n73 - Web zaměřen na Nokii n73. Na webu naleznete aplikace, hry, videa.... a to vše zadarmo.

BlueJack - Stránky o bluejackingu, bluetooth, a mobilních komunikacích.

Blog filmech a mobilech - Tento blog je zamněřen výhradně na filmy a mobily.

BRAND NOVÝ APPLE IPHONE 4G HD 32GB, 16GB - Nabízíme k prodeji zcela nové originální mobilní telefony, které patří Nokia, Blackberry, iPhone, HTC Touch, Samsung a Sony Ericsson a iPody. Všechny naše telefony přichází s 1 rok mezinárodní záruka.

Baterie do mobilů - S rozvojem nových mobilních telefonů zažívají obrovský vzestup i baterie do mobilů tzv. akumulátory.

Co s načatým mobilem ? - Mobil načatý neboli funkčně oslabený lze opravit, prodat on-line, koupit jiný .. a k tomu všemu Vám pomůžeme.

cool-sms - velmi dobrý web s plno dobrými sms-kami ako napríklad zabavne sms,smutné,vianočné sms a mnoho dalsích kategoríí + seznamka...

Českádistribuce.cz - Specialista na prodej mobilních telefonů a příslušenství z oficiální české distribuce.

ČirýiPhone.cz: Obaly a fólie pro iPhone - Kvalitní ochrana, která nechá Váš iPhone zcela vyniknout. Obaly a ochranné fólie pro Apple iPhone.

Cintek.cz - Chcete nový mobil nebo tablet. Při velkém množství zboží a obchodů není často vůbec snadné vybrat nejlepší nabídku. Navštivte stránky Cintek.cz a porovnejte si nabídky různých obchodů, abyste získali

ChytrýVýběr.cz - nezávislý srovnávač - ChytrýVýběr.cz je nezávislý recenzní portál, který vybírá ty nejlepší produkty s nejlepším poměrem cena a výkon.

diskuzní fórum - mobilní telefony nokia - diskuzní fórum o mobilních telefonech nokia (převážně n6230, n6230i, n6233 a n70) s možností získání tipů na java hry, tapety, schémata.

Dual sim telefony - Jsou dávno pryč doby, kdy si chtěl někdo zatelefonovat, tak musel běžet ven na ulici a použít telefonní budku anebo ty lépe zařízení mohli telefonovat z tepla svého domova.

Elektro3000 - Specializujeme se na prodej a služby mobilních telefonů, telefonů pro pevnou linku a IP telefonů. Poskytujeme služby operátora O2, T-Mobile, Wodafone a Ufon. Proto také dokážeme nestraně zákaznikům po

Elektro3000-baterie do mobilu, navigace - Prodáváme mobilní telefony, telefony pro pevnou linku a IP telefony, GPS navigace, LCD televizory, videokamery, digi.fotoaparáty, baterie do mobilů, pouzdra a další příslušenství.

Elektronika do vrecka - Nokia N8 - Elektronika sa v dnešnej dobe veľmi rýchlo vyvíja a používa čoraz sofistikovanejšie spôsoby na ovládanie. Týka sa to aj mobilných telefónov.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162