různé blogy pro každého

Tohle je charakteristika jednotlivých blogů, které naleznete na adrese.
- - -
- - -
Osobní blog je o všem různém co se týče mě, modely, mobily a různé. Naleznete zde i odkazy na další zajímavé weby. A to není vše
- - -
MX-biker, to je můj brácha, který má také mnou vytvořený blog. Co je MX? Maratony, které ten blázen jezdí na kole :-). Osobní blog, kde naleznete chrakteristiku jednotlivých MTB závodů ale i další zajímavé věci ze života cyklisty.
- - -
Dále je zde stránka o Sony Ericssonech, které ale není moc rozjetá, inu zkoukněte a třeba mi i nabíddněte pomoc, za kterou budu rád.
- - -
Pro zájemce o výuku ruštiny ale i jiné věci okolo Ruska je zde blog Rustina. Je to mé kamarádky původem z ruska, víc na blogu.
- - -
Fotoblog, je asi jasné co to je. Prostě různé fotky vytvořené mým Sony Ericssonem K700i. Od krajin, které optika moc nezvládá, po makro fotky bez makra :-).
- - -
Nakonec blog o mém nejoblíbenějším stroji vůbec - F/A-18 Hornet. Zatím několik zajímavých článků naleznete na hornets blogu. Vytvořeno ve škole :-).
- - -
- - -
Tyhle všechny blogy naleznete na jednom hlavním webu. www.fildablogy.wz.cz . Určitě navštivte, stojí to za to!!!
Také určitě zahlasujte v anktetě a nebo přidejte něco do qustboogu. Na křižovatce webů naleznete i zajímavý kalendář a mnoho funkcí jistě přibude. Bu%dte tedy další v počítadle návštěv :-)
různé blogy pro každého Adresa : http://www.fildablogy.wz.cz
Kategorie: Mobily
Klíčová slova: Filda, Hornet, K700i, Sony Ericsson, Rusko
Uloženo: 08.05.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.3
Hodnocení webu: 4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde