Web-Recenze


Kultura, umění­, hudba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Galerie obrazů - Galerie mých obrazů, malba, kresba na zakázku.

Zvukové knihy do Vašich uší - Librivox je projekt několika desítek posluchačů mluveného slova, kteří se rozhodli, že se budou věnovat namlouvání zvukových knih pro své nejbližší přátele a kamarády. Celý projekt dobrovolný, nezisko

Všetko zo sveta hudby na ExtraMusic.sk - Web ExtraMusic.sk, to sú desaťtisíce textov piesni, stovky životopisov, biografií, diskografii a wallpaperov. A ako bonus tie najaktuálnejšie informácie zo sveta hudby.

Piesne, mp3 a texty speváčky Anastacia - Toto je web o Anastacii. Nájdete tu mnoho informácií o tejto svetoznámej hviezde. Okrem iného napríklad jej foto, diskografiu, biografiu, texty (lyrics) a mnoho, mnoho ďalšieho.

Sova & Slamák - Dvojice samostatných písničkářů společně hrajících

LaCultura.cz - LaCultura.cz je nový e-magazín, zaměřený na kulturu jak v České republice, tak na celém světě. Projekt staví na myšlence nabídnout praxi a pozdější reference začínajícím autorům - především studentům

K•Design - Prezentace kreativního webdesignéra Matěje Kašpara Jiráska.

ROCK.CZ - Srdeční záležitost - Rockový portál pro všechny fanoušky dobré muziky. MP3 rockových kapel k poslechnutí zdarma. Články na rocková témata a mnoho dalšího.

magazín Podzima.cz – vše o podzimní - Magazín Podzima.cz se zaměřuje na podzimní a zimní módu. Najdete u nás rady na nákup oblečení. Tipy na podzimní – zimní módu.

Malíkův hnus a dech /Mh&d - Havířovská formace Malíkův hnus a dech aneb Mh&d

Emil Křižka - obrazy - Malované portréty, kopie obrazů, surrealismus, grafické práce, Prodejní galerie

Výzkum: Češi navštěvují Facebook stále v - Praha 8. prosince - 71 % Čechů chodí na Facebook častěji než před šesti měsíci. V porovnání s předchozím měsícem to je pak 33 %, kdežto 7 % chodí na Facebook méně (zbytek chodí stejně).

Metalxa - Web patří skupině metalxa, která pochází z Plzeňského kraje. Styl se pohybuje okolo rocku a metalu. Více informací na oficiálních stránkách.

Kulturní e-magazín LaCultura.cz - Brno 14. prosince – Na českém internetu se zrodil nový kulturní e-magazín LaCultura.cz (www.lacultura.cz). Web se zaměřuje jak na českou, tak na světovou kulturu.

Goldfrapp - Znáte je? Ne? Tento web je prvním českým webem o této kapele.

Lola Band - jazz kapela - Lola Band je jazzová skupina z Litvínova, která hraje jazz hlavního proudu a to jak vlastní skladby, tak i standardy. Jazzová kapela Lola Band seskupuje hudebníky litvínovského North Big Bandu a hraje

PcTapety.eu - revoluce ve wallpaperech - PcTapety.eu je nový web zaměřený na tapety na plochu. Shromažďuje ty nejlepší obrázky z internetu a nabízí revoluční zobrazení wallpaperů podle barev. Na své si přijdou i majitelé PSP nebo iPhonu. To

Michael Jackson - O člověku s tim nejětšim srdcem, kterého sice zradila spousta lidí ale on nikdy nestratil víru v dobré lidi

HyperMedia, a.s. opět partnerem evropské - Společnost HyperMedia, a.s. se stala i pro letošní rok partnerem evropského turné slavného ruského souboru Alexandrovci.

O2 Arena Praha, vstupenky - Podívejte se na kulturní program sportovní haly O2 Arena. Dozvíte se více informací o akcích i o samotných aktérech. Když vás některá akce zaujme, máte možnost si lístky rovnou objednat a zakoupit.

Divadlo Hybernia - program, rezervace vs - Máte rádi muzikály? Podívejte se na kulturní přehled divadla Hybernia, které uvádí ty největší muzikály v České republice.

„Opeřená“ restaurace TOUCH - Nová restaurace na Praze 1 Touch na vás zapůsobí jako oáza klidu, která vznikla uprostřed historického centra Prahy . Vstupte a dotkněte se jedinečné atmosféry. Relaxace, klid, pohoda, uvolňující .

Hudební portál Downtempo.cz - Hudební portál věnovaný muzice na pomezí downtempo, jazzu a vyklidněné elektroniky. Přinášíme recenze CD, mp3 zdarma ke stažení, rozhovory s DJs, kalendář koncertů a festivalů i soutěže o hodnotné cen

Fansite o filmu The Expendables: Postrada - Česká Fansite o filmu Expendables: Postradatelní. Najdete zde různé novinky, zprávy, informace, fotky, wallpapers, videa a download.

Hudební nástroje - Hra na hudební nástroje je odnepaměti součástí všech kultur. Hudebniny JACK jsou vynikající alternativou, jak pro zkušené hudebníky, tak i pro ty začínající.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162