DJ Břetislav Hynko - Hradec Králové

Stránky klubového i svatebního diskžokeje Břéti Hynka z Hradce Králové jsou pro všechny, kdo hledají dýdžejskou hudbu do svého podniku, nebo na soukromou oslavu, párty, anebo svatební hostinu v Královéhradeckém a Pardubickém regionu.

V úvodu webu je uvedeno kde získal DJ Hynko své bohaté zkušenosti a DJské umění. 8 let v Brněnských klubech a disko vinárnách jistě daly dobrý šmrnc jeho hudebním produkcím. Jeho současná hudební činnost v Hradci Králové a v celých Východních Čechách je jistě požitkem pro návštěvníky jeho diskoték a jiných kulturních a společenských akcí.

Dle webové prezentace dýdžeje Břéti Hynka je patrné, že disponuje promyšlenou, praktickou a profesionální hudební aparaturou, kterou může snadno převážet na jednotlivé akce, a která má kvalitní zvuk i dynamiku. Vše esteticky zkrášlí jeho osvětlení a speciální světelné efekty.

Za pozornost stojí zejména služby diskžokeje Břéti Hynka. Umí zahrát pro jakékoliv noční a taneční podniky, kluby, restaurace, i taneční zábavy v sálech venkovských pohostinství.
Jeho služby pro soukromé objednavatele se uplatní na jakékoliv párty, večírku, svatbě a podobně.
Pořadatelům pan Hynko nabízí i ozvučení různých akcí jak v prostorných sálech, tak i v exteriérech.

Diskžokeje, moderátora a zvukaře Břetislava Hynka lze sjednat na akci například v těchto městech a jejich okolí: Broumov, Brandýs nad Orlicí, Častolovice, Červený Kostelec, Česká Skalice, Česká Třebová, Deštné v Orlických horách, Dobruška, Doudleby nad Orlicí, Dvůr Králové nad Labem, Heřmanův Městec, Hlinsko, Holice, Hořice, Hostinné, Hradec Králové, Hronov, Chlumec nad Cildinou, Chrudim, Choceň, Jablonné nad Orlicí, Jánské Lázně, Jaroměř, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Lanškroun, Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Letohrad, Litomyšl, Meziměstí, Moravská Třebová, Náchod, Nová Paka, Nové Město nad Metují, Nový Bydžov, Opočno, Pardubice, Police nad Metují, Polička, Přelouč, Rokytnice v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Rtyně v Podkrkonoší, Sobotka, Solnice, Svitavy, Svoboda nad Úpou, Teplice nad Metují, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Týniště nad Orlicí, Úpice, Ústí nad Orlicí, Vamberk, Vrchlabí, Vysoké Mýto, Vysoká nad Labem, Žamberk.

DJ Břetislav Hynko - Hradec Králové Adresa : http://www.dj-hynko.wbs.cz
Kategorie: Kultura, umění­, hudba
Klíčová slova: DJ, DJs, diskžokej, dýdžej, DJ Hynko, svatební DJ, hudba na svatbu, svatba
Uloženo: 17.09.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

Literatura: nejstarší­, česká poválečná, světová poválečná literatura. Mikroprocesor 8051, Modulace, FM, PM, sí­tě.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde