Lednice Amica UKS 16101

Mám malý byteček a v něm malý kuchyňský kout. Avšak byt je krásný a já bych ho neměnila za nic na světě. Když jsem tedy hledala novou ledničku, jelikož ta stará se rozhodla mě opustit, hledala jsem nějakou malou, která by se ke mně a mému bytu hodila.

Internet se mi stal zdrojem informací i inspirace. Jelikož mám kuchyni více méně barevně jednotnou, rozhodla jsem se, že si pořídím vestavnou lednici, na kterou poté namontuji dvířka kuchyňské linky. Takže základní parametry byly stanoveny. Malá, vestavná a nejlépe i s mrazákem, jelikož ten samostatný nemám.

Mým nárokům nejlépe vyhověla lednice Amica UKS 16101. Jde o podstavnou lednici s mrazákem. Energetická třída A+. Má funkci automatického odmrazování a bezpečnostního dovření dvířek. Díky masivním pantům na ni šly namontovat dvířka kuchyňské linky. Má prakticky nehlučný chod a teplotu udrží při výpadku proudu až 11 hodin! Objem lednice je cca 120 litrů.

Pokud hledáte malou vestavnou lednici, která bude velmi dobře sloužit svým účelům, mohu lednici Amica UKS 16101 jen doporučit.

Lednice Amica UKS 16101 Adresa : http://www.vestavba.cz/
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: vestavná lednice, lednice
Uloženo: 15.10.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde