Svět Cest

Máte taky tu stejnou potřebu odhalovat záhady života? Rádi cestujete a nejlepším lékem „nudy“ je pro Vás den plný zážitků? Pak dovolte e-magazínu Svět cest aby se stal Vaším průvodcem a Váš sen se tak mohl stát skutečností.

Webová stránka nás zeleným designem příjemně vítá ve světě cestování a outdooru. Stručné menu výborně vystihuje základní témata, která se však dále větví, a tak ze stručného menu máme v konečné fázi poměrně dost informací v outdoorovém spektru. Velkou výhodou je denní aktualizace, která nás nutí se neustále vracet, a tím se nám naše možnosti „kam, jak a proč“ více otevírají. Pravý a levý sloupec ocení především ti, kteří neradi pátrají ve stromovém větvení článků. Navíc sloupce jako „Novinky“ či „Informace“ jsou na místě a mě nezbývá než pochválit správce stránek, neboť takovéto „maličkosti“ dělají opravdu „nemalé věci“. Na druhou stranu modré písmo delších odstavců na bílém podkladě může přece jenom někomu činit text nepřehledný a čtení se tak stane poněkud obtížnějším.

Na závěr škoda té přemrštěné reklamy, která bohužel sráží poměrně vysoký celkový dojem. =( Je ale pravdou, že alespoň souvisí s tématem webu. =)

PS: Nezapomeňte na fotogalerii, jejíž obrázky opravdu stojí za to (když už nic jiného), aby jste web Svět cest navštívili.


Svět Cest Adresa : http://www.svetcest.cz
Kategorie: Jiné
Autor: Setrey
Klíčová slova: svět cest, svetcest, outdoor, dobrodruh, cestovatel, e-magazin
Uloženo: 12.11.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2
Hodnocení webu: 2

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde