ABC-bazar online

Jistě si řeknete, proč inzerovat právě v tomto bazaru, když je na českém internetu mnoho dalších a známějších. Ano, to na první pohled nedává smysl. Zkuste ale posoudit nové neotřelé rozdílové aspekty, tohoto nového bazaru oproti jiným. Například: v našem bazaru můžete inzerovat jak s registrací tak bez registrace. V případě registrace, máte při vkládání každého nového inzerátu, předvyplněný formulář s vašimi údaji. Také máte možnost jednoduše mazat, upravovat, či topovat vaše inzeráty v uživatelské sekci. Máte zde přehled mimo jiné o návštěvnosti vašeho inzerátu, počtu inzerátů a v případě udání prodejní ceny také celkovou prodejní cenu ze všech vašich inzerátů.

V našem bazaru také probíhá dlouhodobě věrnostní soutěž, která nemá v jiných bazarech konkurenci. Za každý vámi vložený inzerát dostanete od nás 1 Kč, a za každý topovaný inzerát 10 Kč. Po dosažení částky 1000 Kč vám budou peníze vyplaceny. Také u nás probíhají další soutěže, ve kterých můžete vyhrát věcné ceny.

Bazar je koncipován tak, aby byl přehledný a uživatelsky jednoduchý pro všechny inzerenty či zájemce o koupi. Z těchto a dalších důvodů má jistě tento nový ABC-bazar.cz potenciál pro budoucí zájem velkého množství inzerentů a návštěvníků.

Těšíme se na vaši návštěvu.
ABC-bazar online Adresa : http://www.abc-bazar.cz/
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: bazar, bazar online, bazar zdarma, inzerce, anonce, bazárek, soutěže
Uloženo: 20.12.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde