Vůně Itálie i ve vaší kuchyni

Udělejte ze svého všedního jídla chuťovou bombu pomocí kvalitního koření přímo z itálie. Připravili jsme pro vás široký výběr delikates a specialit ze všech koutů Evropy včetně zmiňované Itálie. Směsi koření a další delikatesy z našeho sortimentu v běžných obchodech neseženete. Vyberte si z našeho širokého sortimentu a udělejte ze svého obyčejného jídla kulinářský zážitek.
Vsaďte na italské koření při přípravě nejrůznějších jídel. Dodáváme jej v baleních po 50 i 100g. Každý si u nás vybere. Patříte mezi milovníky ostřejších pokrmů? Pak právě pro vás je připraveno koření z Itálie Spaghettata Calabria či Penne All’Arrabbiata, které v sobě skrývají pikantní feferonky. Pokud neholdujete pálivým pokrmům, oceníte koření Machianna Sila, které v sobě snoubí chuť sušených rajčat, hub a oliv.
Pokud vám ostrá jídla nevadí, máme pro vás tip. Feferonky se dají použít nejen jako ingredience či příloha k pokrmu. Jedná se o čistě přírodní afrodiziakum pro muže i ženy. Objednejte si směs z chilli papriček, hub a rajčat a připravte pro svůj protějšek vynikající jídlo. Dodají mu tu správnou chuť a dostanou vás do nálady.

Vůně Itálie i ve vaší kuchyni Adresa : http://www.regionalnispeciality.cz/italske-smesi-koreni
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: italské koření, afrodiziakum pro může, afrodiziakum, přirodní afrodiziakum
Uloženo: 27.04.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde