Návraty v móde pro 2012

Dalším velmi přitažlivým prvkem dlouhých sukní jsou průsvitné materiály a letošní sezóna využívá krajku, lehounký šifon a hedvábí nebo organzu.
Designéři tedy propojili pro nositelky letošních dlouhých modelů svůdnou krásu s pohodlím, romantiku s extravagancí, zvedli náladu zářivými barvami a zajímavými vzory.
Milovnice minisukní si pro změnu mohou ozvláštnit šatník jinými letošními trendy hity. Do módy se vrátily riflové a kožené sukýnky všech střihů s vyšším pasem. Dokonale se hodí pro neformální příležitosti a schůzky a dobře se ladí s módními krátkými a podprsenkovými topy anebo s tričky asymetrického střihu.
Stejně jako se letos na módních přehlídkách objevily „malé bílé“ šaty, přišla i jejich obměna v podobě „malé bílé“ společenské sukně v délce od mini až po sukýnky zakrývající kolena a využívající nápadité lemy a volánky.
Pokud nosíte sukni do zaměstnání a chcete vypadat elegantně a zároveň ukázat, že se orientujete v módních trendech, sáhněte po takzvaném tulipánovém střihu, který se zejména u sukní pro formální příležitosti letos vrací do módy.

Návraty v móde pro 2012 Adresa : http://www.ladymania.cz
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: oblečení, sukně, šaty, halenky
Uloženo: 09.03.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde