Odposlech – vše pro získání informací

Odposlechy.com – profesionální technika a služby pro získání i ochranu informací. Nákup je možné provést v elektronickém obchodě s mnoha možnostmi platby a způsobu dodání nebo v kamenné prodejně, která je umístěná v sídle společnosti v Praze a má otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 19:00 hodin.

Provozovatelem je společnost Tango, spol. s r.o., která se jako jedna z mála, a to nejen v České republice, dlouhodobě specializuje na oblast bezpečnostních technologií zaměřených na získávání a ochranu informací.

Společnost disponuje týmem zkušených profesionálů a moderním technickým zázemím, které jí umožňuje uspokojit potřeby klientů s velmi různorodými specifickými potřebami.

Nabídka produktů zahrnuje pouze kvalitní a dlouhodobě prověřenou techniku, která pochází vlastní elektro-technické a vývojové laboratoře nebo od spolehlivých zahraničních partnerů, přičemž žádný z nabízených produktů nepochází z asijské produkce.

Více než 90% produktů je trvale skladem v dostatečném množství, společnost Tango je schopná okamžitě uspokojit požadavek drobného klienta i velké bezpečnostní agentury.

Samozřejmostí je dostupnost souvisejících odborných služeb – audity proti odposlechu a úniku informací, individuální vývoj, výroba, kamufláž a instalace techniky, detektivní služby a služby forenzní laboratoře.

Odposlech – vše pro získání informací Adresa : http://www.odposlechy.com
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: Odposlech, odposlechy, štěnice, skryté kamery
Uloženo: 20.07.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde