EFEKTIM zahájil výstavbu FVE

EFEKTIM zahájil výstavbu dalších fotovoltaických elektráren na Slovensku

Společnost EFEKTIM zahájila na začátku dubna 2011 další výstavbu nových solárních elektráren FVE Kresanda a FVE Power Plant 1 v oblasti Mokrá Lúka na Slovensku. Na technicky připraveném pozemku již proběhlo vytyčení oplocení a jednotlivých lavic, taktéž proběhla pokládka AC kabeláže a uzemnění. V současné době se sestavují konstrukce a připravují se rozvaděče.

K výstavbě těchto solárních elektráren bude použito celkem 10 314 vysoce účinných a prvotřídních panelů PhonoSolar PS190M/24-F HEC+, které procházejí nejpřísnějšími kvalitativními a výkonnostními kontrolami. Elektrárny budou dosahovat výkonu 984,96 kWp a 974,70 kWp. Rozloha FVE Kresanda a FVE Power Plant 1 bude dohromady cca 4,8 ha. Dokončení výstavby a spuštění těchto elektráren se plánuje na červen 2011. Investorem FVE Kresanda je společnost Kresanda s. r. o., a investorem FVE Power Plant 1 je společnost FV Power Plant s. r. o.

EFEKTIM realizátor výstavby FVE


Společnost EFEKTIM se specializuje na kompletní realizaci fotovoltaických, větrných, vodních a spalovacích plynových elektráren. Zabývá se projektováním, optimalizací, financováním, developmentem, kompletní přípravou výstavby, výstavbou i následným servisem a monitoringem elektráren. EFEKTIM a. s. má za sebou celou řadu projektů i samostatných instalací fotovoltaických elektráren. Společnost se podílela na jedinečných řešeních fotovoltaických elektráren, jako je Vepřek (s celkovým výkonem 35,1 MWp), Tuchlovice (7,9 MWp) nebo Smiřice (6,1 MWp).

O průběhu výstavby fotovoltaických elektráren Mokrá Lúka vás budeme i nadále informovat.
EFEKTIM zahájil výstavbu FVE Adresa : http://www.efektim.cz
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: Efektim
Uloženo: 18.04.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde