Efektim a ESA pořádaji charitativní sbír

Společenská odpovědnost Efektim a EsaCharitativní sbírka “Pomoc dětem v Africe” je další z akcí zaměstnanců těchto společností, kterou se snaží pomoci druhým. Zaměstnanci se rozhodli zahájit nový rok zásadním krokem a pomoci tak africkým dětem. Uspořádáním charitativní sbírky oslovili řadu svých kolegů a věří, že se většina z nich s radostí do sbírky zapojí.
Sbírka věcných darů

Hlavním cílem této sbírky je shromáždit věcné dary v podobě dětského letního oblečení, obuvi a hraček, které jsou pro africké děti žijící v Mozambiku velmi důležité. Všechny poskytnuté dary budou po skončení sbírky (tj. na začátku února 2011) odeslány logistickou společností Esa přímo do Mozambiku. Všechny tyto dary budou následně pod dohledem odpovědných osob ze společnosti Efektim rozdány dětem ve školních zařízeních.

Stručně o společnostech Efektim a Esa


Společnost Efektim se specializuje na kompletní realizaci fotovoltaických „solárních“, větrných, vodních a spalovacích plynových elektráren. Zabývá se projektováním, optimalizací, financováním, developmentem, kompletní přípravou výstavby, výstavbou i následným servisem a monitoringem elektráren.

Společnost Esa, která se postará o předání charitativních darů, patří mezi nejvýznamnější logistické společnosti v České republice i na Slovensku. Esa poskytuje logistický servis po celé Evropě a jejími hlavními službami jsou doprava a spedice, skladování, balení a úprava zboží, outsourcing, celní deklarace a provozování distribučních systému suchého a chlazeného zboží.

Pro více informací neváhejte kontaktovat koordinátora akce:


Michaela Trojanová
office@phonosolar.cz
+420 257 216 346
Efektim a ESA pořádaji charitativní sbír Adresa : http://www.efektim.cz/
Kategorie: Jiné
Klíčová slova: Charitativní sbírka
Uloženo: 13.01.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde