Web-Recenze


Internet, email, služby

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?Fulltextové vyhledávání HLEDEJCENY.cz - V době současné finanční krize je logické, že každý člověk se snaží ušetřit každou svojí vydělanou korunku.

Internetové obchody, Tvorba e-shopů - Po - Poski.com - Specializovaná firma na tvorbu e-shopu a internetových obchodů dle vaších přání. Dbáme důraz na optimalizace pro vyhlédavače, která vám zajistí náštěvnost potenciálních zákazníků.

čističky vzduchu GlobalCare.cz - Specializovaný eshop se zaměřením na čističky vzduchu, filtrační konvice, zvlhčovače, odvlhčovače, vlhkoměry a doplňky pro vitalitu těla. Zboží skladem a rychlé dodání.

Dárkové koše - Utíká vám čas a vy nemáte vhodný dárek? Nechcete se stále opakovat a přitom darovat něco s vtipem a originalitou? Máte toho na srdci tolik a nevíte, jak to druhému správně vyjádřit? Chcete svým blíz

45% lidí odejde z webu po jedné stránce - Praha 19. října 2009 – 44,81 % návštěv zhlédne na průměrném českém webu jenom jedinou stránku. Zjistila to internetová reklamní agentura RobertNemec.com (www.robertnemec.com) na základě studie 53 webů

NEOMEZENÝ TARIF PRO STAHOVANÍ V NOČNÍCH - Chcete se podělit se svými kamarády o nějaké fotky, videa, písničky či hry? Ale kamarádi jsou z daleka, poslání e-mailem by zabralo nejen mnoho času, ale i velkou část kapacity e-mailové schránky, céd

Newmarket.cz - Hračky pro děti a jejich - Nabízíme hračky pro děti a volný čas, zábavné společenské hry, puzzle, dětské oblečení, zábavnou elektroniku.Elektro pro domácnost i kanceláře, počítače a jejich příslušenství.

Webdesign, tvorba www, prezentace, zprag - Hlavním oborem absolutno.webdesign je především webdesign a tvorba www stránek. Naším cílem je tvorba www stránek s moderním webdesignem, v nichž se návštevník dobře orientuje . Nabízíme jak rozsáhlou

Pixel-Point - Grafika plná života - Grafické štúdio, sa tvorba a realizácia web stránok, bannerov, loga, firemných letákov, plagátov, flashom, SEO optimalizácia, správa projektov, CMS systémy

BLUEJET web CRM - Systém pro obchod, obchodní manažery, obchodní zástupce, asistentky, operátorky, marketing i servis, který nemusíte kupovat - stačí si ho jednoduše pronajmout.

Slevy a výprodeje s přehledem - Přehled výprodejů a slev, tipy na výhodný nákup a rady, jak se nenechat napálit praktikami některých prodejců.

Uživatelé si stěžují na nový Facebook - Sociální síť Facebook představila na sklonku října novou podobu hlavní stránky. Uživatelům se však změna nelíbí.

Tvorba webu - Návody - Web zaměřující se na tvorbu webů, na pomoc začátečníkům. Na webu najdete nepřeberné množštví návodů, tipů a rad jak udělat či vylepšit váš web.

Překlady AZ - Překlady jakýchkoli textů.

Virtuální asistentka - Nová profesionální on-line služba. Pokud jste časově vytíženi a hodila by se Vám podpora z kanceláře, je tu služba právě pro Vás. Pomůžu Vám nejen s běžnou kancelářskou činností, ale též s vyřizováním

oCity - internetový porát s emailem - Možnost využití zdarma projekty v jedné doméně. Je zde email system, inzerce s aukcemi, zprávy ze světa nebo z domova, počasí, online hry a jiné.

Internetový obchod gastronomických výrob - Catering,kanapky,asietky,studené mísy,sendviče,chlebíčky,saláty,deserty,dorty,svatební koláče.

Zpravodajství, aktuality - Nové století je charakteristické velkým množstvím informací, ať jsou to informace závažné, nebo podružné, vždy se jedná o informaci, kterou někdo hledá.

Petr Malec - domény a podnikání online - Vše o doménách a internetovém businessu celkově, pokusím se zde psát nejrůznější novinky ze světa reklamy, domén, seo, monetizace, a celkově internetu a samozřejmě nezapomenu i na webtrh.

Ad-media - Mediální a reklamní agentura - Mediální a reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových aplikací, tvorba internetových www prezentací, programování CRM systému, SEO optimalizace, správná cesta k reklamě

Profesionální tvorba webových stránek - Tvorba webových stránek, tvorba eshopu, optimalizace pro vyhledávače, redakční systém

Bluestudio.cz - Potřebujete propagovat e-shob, web, minisites, firemní prezentaci, mfa či cokoliv jiného na internetu? Pak se obraťte na profesionály, na Bluestudio.cz.

Internetové Info - Internetové Info - o všem na Internetu. Informace z online světa, články o mobilech, online službách, gadgetech, posledních trendech a všem zajímavém, co se děje na síti.

Odpadkové pytle na Vaše odpadky - Našim cílem je maximální uspokojení zákazníka, proto pokud nás oslovíte, budeme se vám maximálně věnovat, poskytneme veškeré informace o nabízených produktech, prvotřídní servis.

PDVisual – Joomla, Flash stránky - Nabízíme tvorbu webových stránek včetně grafických návrhů, implementace redakčního systému Joomla, tvorby flash animací a 3D technických animací. Nabízíme komplexní služby na míru.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42   Strana 43   Strana 44   Strana 45  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162