ZVYŠTE TRŽBY DÍKY PREZENTACI NA WEBU

Soukromý podnikatel, který nemá své webové stránky na internetu, působí v dnešní době nedůvěryhodně. Podle posledních průzkumů zákazníci vyžadují od firem webové prezentace, které si mohou na internetu najít a na kterých naleznou ceny služeb nebo reference. Webové stránky se dnes pro firmy a drobné živnostníky staly důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí.

Společnost ZONER software nabízí program, který umožňuje podnikatelům vytvořit firemní webové stránky vlastními silami za několik minut i bez zkušenosti programování.

InPage je 1. program pro podnikatele nabízející vytvoření webových stránek snadno

InPage nabízí:
-snadné vytvoření webových stránek běžným uživatelem,
-profesionální webovou prezentaci,
-časovou nenáročnost,
-desítky šablon pro vzhled stránek,
-vlastní doménu,
-vlastní e-mailové schránky,
-balíčky služeb pro vytvoření hotových stránek
-a další.


Díky své jednoduchosti umožňuje inPage správu stránek i naprostému začátečníkovi, který zvládne během chvíle vytvořit firemní nebo osobní prezentaci na internetu. Pokročilí uživatelé uvítají možnost kompletní úpravy kaskádových stylů CSS nebo podporu SEO pro vyhledávače. Správa programu inPage umožňuje především jednoduché vkládání obsahu. Stránky se upravují jako v běžném textovém editoru – například MS Word. Vše se po potvrzení úprav nahraje přímo na webové stránky.

OPRAVDOVÉ PŘÍBĚHY NA BLOG.INPAGE.CZ
Práce s programem inPage je rychlá, jednoduchá a pohodlná. Spokojenost se službami může potvrdit například podnikatel pan Horký, který si nechal vytvořit nové firemní stránky pomocí inPage. Stránky rozšířily panu Horkému možnosti podnikání a pomohly zvýšit tržby. Sám k tomu dodává:

„Nemám vůbec zkušenosti s tvorbou webu. S tímto se mi pracuje úžasně. Pravý důkaz úspěchu je ale vidět v reakci a přílivu nových klientů.“

Celý rozhovor a mnoho užitečných informací a odborných rad pro vytvoření webové prezentace, která přinese nové zákazníky a zvýší tržby, naleznete na adrese www.blog.inpage.cz. Autoři programu zde zajímavým způsobem informují uživatele o novinkách nebo publikují přehledné návody, které krok za krokem popisují přesné postupy tvorby webu.

ŘEŠENÍ PRO PODNIKATELE
Program inPage v současnosti využívají stovky živnostníků a firem. Jejich stránky je možné vidět přímo na stránkách inPage v přehledném katalogu. Je nabízen ve třech základních programech a dvou balíčcích. Nejoblíbenějším programem je inPage Standard, který za měsíční poplatek 100 Kč nabízí doménu CZ, EU, COM nebo INFO, 10 e-mailů a webový prostor.
Pro podnikatele, kteří mají rádi řešení na míru, je k dispozici balíček Komplet. Kompletní řešení na míru za cenu 4 990 Kč může spoustě lidem ušetřit čas a zvýšit kvalitu a úspěch stránek.

VYZKOUŠEJTE ZDARMA
Před samotným objednáním je možné systém zdarma vyzkoušet na http://www.inpage.cz/demo/ nebo si stránky na měsíc bezplatně vytvořit na doméně 3. řádu (nazevfirmy.inpage.cz), a poté je přesunout na vlastní doménu.


LETNÍ BONUS
Využijte během letních prázdnin speciální akci pro vytvoření firemní prezentace na internetu a získejte 2 programy inPage za cenu jednoho. Druhý program můžete využít pro přímou prezentaci svého produktu nebo věnovat třeba kamarádovi, který také zvažuje nabízet své služby či produkty na internetu.


Veškeré informace o programu inPage pro podnikatele naleznete na stránkách www.inpage.cz, nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. +420 543 257 018, e-mail admin@zoner.cz.
ZVYŠTE TRŽBY DÍKY PREZENTACI NA WEBU Adresa : http://www.inpage.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: stránky, web
Uloženo: 15.07.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní­ systém - ankety, nástěnky, vzkazní­ky zdarma.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde